Šef servisa

Auto kuća Francuz d.o.o.

Jagodina, Kralja Aleksandra 28

04.02.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Auto kući Francuz d.o.o. Jagodina, ovlašćenom auto-servisu i distributeru Renault i Dacia vozila, potreban Šef servisa, 1 izvršilac, za rad u servisu u Jagodini.

Opis posla:

  • planiranje servisiranja vozila po prioritetima i ispunjavanje rokova
  • organizovanje i praćenje rada radnika u servisu
  • rešavanje problema i prigovora kupaca
  • izveštaj o radu servisa
  • izrada planova nabavke rezervnih delova i repromaterijala za servis
  • odgovornost za ispunjavanje radnih zadataka
  • rukovodilac celokupnog servisa, odgovara Direktoru za poslovanje

Uslovi:

  • stručna sprema IV-VII stepen
  • obavezno radno iskustvo u organizaciji, kontroli i koordinaciji radova u auto-servisu (automehanika)
  • odlično poznavanje automobilske industrije i rezervnih delova
  • aktivno znanje rada na računaru
  • komunikativnost i smisao za organizaciju posla
  • preciznost, tačnost i odgovornost u radu
  • spremnost na preseljenje
  • obavezna vozačka dozvola B kategorije

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

    • Srbija, Jagodina, Kragujevački put bb 35000 Jagodina
    • PIB: 101322995
    • Matični broj: 17434551

    Direktan link do oglasa