Konkurs je istekao.

Šef smene u magacinu

Wagen International d.o.o.

Beograd, Omladinskih brigada 102

05.08.2021.

ugovor puno radno vreme

Zainteresovani ste za rad u autoindustriji?

Uključite se u saobraćaj na putu ka uspehu i postanite deo našeg tima Logistike!

Na poziciji Vas čekaju zaduženja:

  • Planiranje, organizovanje i kontrola rada smene;
  • Odgovornost za disciplinu u smeni;
  • Kontrola naloga za komisioniranje robe;
  • Obezbeđivanje adekvatnog nivoa produktivnosti zaposlenih u smeni na osnovu zadatih ciljeva;
  • Obezbeđivanje spremnosti robe za distribuciju u tačno određenim terminima;
  • Učestvovanje u popisu (polugodišnjem, godišnjem, parcijalnom) kao i u postpopisnim aktivnostima, zajedno sa šefom magacina;
  • Odgovornost za sprovođenje procedura magacinskog poslovanja u domenu svog radnog mesta

Od Vas očekujemo:

  • III ili IV stepen stručne spreme tehničkog usmerenja saobraćajne, mašinske ili elektro-tehničke struke;
  • Poznavanje rada u MS Office paketu (Word, Excel, Outlook)  - osnovni nivo znanja;
  • Iskustvo sa WMS sistemima i upotrebom bar kod skenera;
  • Poželjno iskustvo u upravljanju viljuškarom i posedovanje sertifikata za bezbedno upravljanje viljuškarom;
  • Poznavanje ERP (Microsoft Dynamics NAV) smatraće se prednošću;
  • Minimum 2 godine iskustva na rukovodećim poslovima u magacinu;
  • Interesovanje za rad u autoindustriji;
  • Energičnost i vedar duh;
  • Da niste osuđivani niti krivično gonjeni

Radno vreme:

  • Rad u smenama (I smena 06-14h; II smena 14-22h; III smena 22-06h)

Šta mi možemo da ponudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju i vrednom timu;
  • Stimulativnu i redovnu zaradu;
  • Mogućnost dugoročnog zaposlenja

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju i želite da se priključite našem timu pošaljite nam svoju biografiju, želeli bismo da Vas upoznamo.

    WINT - Wagen International d.o.o.   deo SAG / AUTONET grupe i član ATR International WINT je specijalizovana kompanija osnovana 1996, koja se bavi uvozom, izvozom, veleprodajom i maloprodajom delova za sve vrste vozila. Zastupa više od 100 brendova renomiranih proizvođača auto delova (Bosch, ZF, Schaeffler, Corteco, ATE, Denso, Motul, SWAG, Continental, SKF, Japanparts...) i nudi široku paletu proizvoda visokog kvaliteta. Pored direkcije u Beogradu, WINT posluje i kroz maloprodajne objekte…

    Direktan link do oglasa