Konkurs je istekao.

Senior Architect

Brakspro d.o.o.

Novi Sad, Trg Galerija 3b/2

13.08.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

BraksPro studio je arhitektonski biro za projektovanje i inženjering. Zbog povećanog obima posla, zapošljavamo dimplomiranog inženjera arhitekture na poziciju projektanta. Ono što naš studio čini posebnim je odnos sa klijentima, pri čemu težimo težimo prijateljskoj komunikaciji i atmosferi.
Verujemo u vrline razmene, timskom rada, zajedničkog napredovanja u znanju i entuzijazam u radu.

Za više informacija posetite sajt www.brakspro.com

 Uslovi za konkurisanje:

• VII stepen stručne spreme (završene osnovne akademske ili master studije arhitekture)
• Osnovno poznavanje rada u Revitu, ArchiCAD-u, AutoCAD-u, Lumion-u i SketchUp-u
• Osnovno poznavanje rada u Photoshop-u i Ilustratoru
• Osnovno poznavanje office softverskog paketa (Word, Excel)
• Komunikativnost i spremnost na timski rad
• Preciznost, analitičnost, usmerenost na detalje

Poželjno je da kandidat:

• Poznaje logiku rada na što većem broju programa za rad u ovoj oblasti
• Ima radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
• Govori engleski jezik (najmanje B1 nivo) i neki drugi strani jezik na istom nivou
• U svojoj karijeri ili tokom studiranja bio učesnik na konkursima za radove iz oblasti arhitekture, imao samostalne izložbe ili na izložbama izlagao svoje radove
• Poseduje istraživački duh i orijentaciju ka novim saznanjima i profesionalnom napretku
• Ima iskustva u izradi tehničke dokumentacije
• Poznavanje objedinjene procedure i funkcionisanja CEOP platforme

 Opis posla:

• Razrada projektne dokumentacije arhitektonsko-građevinskih projekata u skladu sa zahtevima investitora i važećim zakonima, pravilnicima i urbanističkim uslovima
• Aktivno učešće u svim fazama aktuelnog projekta
• Učestvovanje u izradi budžetskih procena, predmeta i predračuna
• Učestvovanje u izradi tehničkih opisa i projektnih zadataka
• Saradnja sa inženjerima različitih struka, analiza dobijenih informacija i primena istih kroz projekat
• Odgovornost za pravovremeno dostavljanje potrebnih podataka i arhitektonskih podloga svim saradnicima

Šta nudi naša kompanija?

• Priliku za napredovanje
• Mogućnost sticanja praktičnog znanja prilikom odlaska na gradilište
• Mogućnost za rad u maloj grupi entuzijastičnih ljudi
• Usavršavanje u izradi projektne dokumentacije arhitektonskih projekata

  • Трг Галерија 3б/2, Novi Sad, Srbija
  • PIB: 110184310
  • Matični broj: 21312754

Direktan link do oglasa