Konkurs je deaktiviran. Na zahtev poslodavca, konkurs je deaktiviran dana 24.01.2022 pre isteka prvobitno postavljenog roka.

Senior Financial Controller

Hleb i kifle d.o.o.

Beograd

26.01.2022.

Želiš biti deo kompanije koja proizvodi pekarske proizvode najboljeg kvaliteta?

Kompanija Hleb i Kifle traže novog člana tima na poziciji:

Senior Financial Controller

OPIS POSLA:

  • Priprema dnevnih, nedeljnih i mesečnih i godišnjih izveštaja o poslovanju i menadžerskih izveštaja;
  • Priprema internih izveštaja za potrebe izveštavanja Grupe
  • Učestvovanje u procesu budžetiranja
  • Izrada podloga i analiza za praćenje novca i radnog kapitala;
  • Analiza internih mesečnih izveštaja
  • Proaktivno predlaganje unapređenja postojećih izveštaja i procesa u finansijama i računovodstvu
  • Direktna saradnja s Manadžmentom kompanije i učestvovanje u procesu donošenja odluka

Uslovi:

  • Minimalno 4 godina iskustva na sličnim poslovima (prethodno iskustvo u konsultantskim kompanijama prednost)
  • Poznavanje računovodstvenih standarda i propisa
  • Aktivno korišćenje MS Office paketa s naprednim znanjem Excela
  • Aktivno korišćenje engleskog jezika
  • Proaktivnost i samostalnost u radu
  • ACCA/CFA/ASA/CIMA sertifikati se smatraju prednost

Pružamo:

  • Dinamično radno okruženje
  • Rad na puno radno vreme u stabilnoj firmi
  • Rad u međunarodnom okruženju
  • Mogućnost učenja, usavršavanja i napredovanja
  • Mogućnost samostalnog rada kao i rada u fleksibilnim timovima

ZAŠTO HLEB i KIFLE?

Hleb i Kifle  su vodeći lanac pekara u Srbiji sa tradicijom dugom 15 godina, a deo su najvećeg regionalnog lanca pekara – Mlinar Grupe. Zbog posvećenosti stvaranja pekarskih proizvoda najboljeg kvaliteta postali smo visokopozicionirani i prepoznatljivi brand na tržištu koji svakodnevno dostavlja svojim pekarama, ali i svim većim maloprodajnim lancima i HORECA segmentu, smrznuta peciva, sveži hleb, te upakovani hleb produžene svežine.

U svom asortimanu nudimo različite tipove proizvoda kao što su razne vrste hleba, peciva, kolača, sendviča, salata i sokova, koji se proizvode u vlastitim proizvodnim pogonima u Beogradu i Smederevu, a prodaju u više od 50 lokacija u centralnoj i severnoj Srbiji.

Hleb i Kifle u brojkama:

  • #1 lanac pekara u Beogradu
  • 57 prodajnih mjesta u centralnoj i sjevernoj Srbiji
  • 15 prodajnih mjesta nisu samo pekare već i kafići
  • Preko 200 vrsta proizvoda (kruhovi, peciva, kolači, sendviči i sl.)

Pošaljite nam CV elektronskim putem. Radujemo se susretu sa vama!

    Hleb i Kifle  su vodeći lanac pekara u Srbiji sa tradicijom dugom 15 godina, a deo su najvećeg regionalnog lanca pekara – Mlinar Grupe. Zbog posvećenosti stvaranja pekarskih proizvoda najboljeg kvaliteta postali smo visokopozicionirani i prepoznatljivi brand na tržištu koji svakodnevno dostavlja svojim pekarama, ali i svim većim maloprodajnim lancima i HORECA segmentu, smrznuta peciva, sveži hleb, te upakovani hleb produžene svežine. U svom asortimanu nudimo različite tipove proizvoda kao što…

    Direktan link do oglasa