Konkurs je istekao.

Senior inženjer projektant za pasivne optičke mreže

Roaming Networks d.o.o.

Beograd, Oblakovska 51

04.08.2021.

ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

Kompanija Roaming Networks je jedan od vodećih sistem integratora u ICT industiji u Srbiji i regionu Balkana. Pružamo profesionalne usluge konsaltinga, projektovanja, implementacije, integracije i održavanja u oblastima radio i radio-relejnih pristupnih mreža, pasivnih optičkih mreža, transportnih i pristupnih sistema, IT infrastrukture i data centara i sistema tehničke zaštite. Tokom prethodnih godina izgradili smo jako prisustvo na tržištima Srbije, Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Austrije, Nemačke i Norveške. Roaming Networks ima preko 800 zaposlenih. Partnerski sarađujemo sa 15 svetskih kompanija. Kroz stabilan rast i razvoj težimo da proširimo poslovanje na nova tržišta Evrope i SAD.

Zbog proširenja obima posla kompanija Roaming Networks raspisuje konkurs za radno mesto:

SENIOR INŽENJER PROJEKTANT ZA PASIVNE OPTIČKE MREŽE

Lokacija: Beograd

Opis posla:

  • Izrada projekata i tehničkih rešenja za izgradnju optičkih pristupnih mreža i spojnih puteva u skladu sa zahtevima klijenata i prema uputstvima proizvođača opreme.
  • Prikupljanje i pripremanje podataka relevanitnih za izradu projektne dokumentacije pristupnih mreža i optičkih spoljnih puteva
  • Izrada projektne dokumentacije u skladu sa ugovorenim obavezama dobijenih od rukovodioca (izrada skica, situacionih planova, idejnog i glavnog projekta i projekata izvedenog stanja)
  • Koordinacija rada drugih članova tima za projektovanje i informisanje rukovodioca o toku i dinamici projekta i o svim ostalim detaljima od značaja
  • Primena relevantnih procedura koje se odnose na sisteme kvaliteta, životne sredine i bezbednosti i zdravlja na radu, predlaganje korektivnih i preventivnih mera i mera poboljšanja u skladu sa zakonom i etičkim standardima
  • Komunikacija i koordinacija rada sa nadležnim organima u cilju pribavljanja neophodnih dozvola
  • Obavljanje svih drugih relevantnih dužnosti na zahtev nadređenog rukovodioca.
  • Odgovoran za izradu projektne dokumentacije i kvalitet izrađene dokumentacije.

Uslovi:

  • Minimum 2 godine adekvatnog radnog iskustva ili ekvivalentna kombinacija znanja i obrazovanja
  • Obrazovanje  tehničkog usmerenja
  • Rad u AutoCAD-u/adekvatnim softverima
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Znanje engleskog jezika
  • Poželjno posedovanje licenci 353 i 453 ili 369 i 469

Dodatne veštine:

  • Preduzimljivost i proaktivan stav u radu
  • Sposobnost komuniciranja na različitim organizacionim nivoima
  • Efikasno planiranje i organizacija
  • Sistematičnost, pedantnost i preglednost u radu
  • Sposobnost kvalitetnog samostalnog rada

Šta nudimo:

  • Mogućnost stručnog usavršavanja
  • Sportske aktivnosti
  • Slobodan dan za roditelje đaka prvaka
  • Bonuse za venčanje i rođenje deteta
  • Razne tim bilding aktivnosti
  • Mogućnost uzimanja privatnog zdravstvenog osiguranja za tebe i članove tvoje porodice

Postanite deo našeg tima!

    Konkurs je istekao.

    ROAMING GROUP

    Više od 20 kompanija posluje u okviru Roaming grupe. Sedište grupe je u Beogradu, ali je tokom godina otvoren veliki broj regionalnih kancelarija širom Balkana (Podgorica, Banja Luka, Sarajevo, Zagreb), Evrope (Beč, Berlin, London, Oslo) i SAD (Čikago, Dalas). Roaming grupa posluje od 2004. godine, a kompanije članice su po delatnostima podeljene u šest divizija: 1) Informaciono-komunikacione tehnologije: Roaming Networks, Roaming Smart Solutions, RNC Solutions, Roaming Networks Solutions, Enetel…

    Direktan link do oglasa