Konkurs je istekao.

Senior inženjer projektant

Roaming Networks

Beograd

29.05.2021.

ugovor puno radno vreme

Kompanija Roaming Networks je jedan od vodećih sistem integratora u ICT industiji u Srbiji i regionu Balkana. Pružamo profesionalne usluge konsaltinga, projektovanja, implementacije, integracije i održavanja u oblastima radio i radio-relejnih pristupnih mreža, pasivnih optičkih mreža, transportnih i pristupnih sistema, IT infrastrukture i data centara i sistema tehničke zaštite. Tokom prethodnih godina izgradili smo jako prisustvo na tržištima Srbije, Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Austrije,Nemačke i Norveške. Roaming Networks ima preko 900 zaposlenih. Partnerski sarađujemo sa 15 svetskih kompanija. Kroz stabilan rast i razvoj težimo da proširimo poslovanje na nova tržišta Evrope i SAD.

Zbog proširenja obima posla kompanija Roaming Networks raspisuje konkurs za radno mesto: SENIOR INŽENJER PROJEKTANT

Beograd

Opis posla:

  • Prikupljanje i pripremanje podataka relevanitnih za izradu projektne dokumentacije pristupnih mreža i optičkih spoljnih puteva
  • Izrada projektne dokumentacije u skladu sa ugovorenim obavezama dobijenih od rukovodioca (izrada skica, situacionih planova, idejnog i glavnog projekta i projekata izvedenog stanja)
  • Koordinacija rada drugih članova tima za projektovanje i informisanje rukovodioca o toku i dinamici projekta i o svim ostalim detaljima od značaja
  • Primena relevantnih procedura koje se odnose na sisteme kvaliteta, životne sredine i bezbednosti i zdravlja na radu, predlaganje korektivnih i preventivnih mera i mera poboljšanja u skladu sa zakonom i etičkim standardima
  • Komunikacija i koordinacija rada sa nadležnim organima u cilju pribavljanja neophodnih dozvola

Uslovi:

  • Minimum 3 godine adekvatnog radnog iskustva ili ekvivalentna kombinacija znanja i obrazovanja
  • Viša ili Visoka stručna sprema, tehničkog usmerenja
  • Rad u AutoCAD-u/adekvatnim softverima
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Znanje engleskog jezika
  • Poželjno posedovanje licenci 353 i 453 ili 369 i 469

Dodatne veštine:

  • Preduzimljivost i proaktivan stav u radu
  • Efikasno planiranje i organizacija
  • Kritičko razmišljanje i veštine rešavanja realnih problema
  • Sistematičnost, pedantnost i preglednost u radu
  • Sposobnost kvalitetnog samostalnog rada

Šta nudimo:

  • Mogućnost stručnog usavršavanja
  • Sportske aktivnosti
  • Slobodan dan za roditelje đaka prvaka
  • Bonuse za venčanje i rođenje deteta
  • Razne tim bilding aktivnosti
  • Mogućnost uzimanja privatnog zdravstvenog osiguranja za tebe i članove tvoje porodice

Postanite deo našeg tima!

    ROAMING GROUP

    Priča o Roaming Grupi je počela 2004. godine sa kompanijom Roaming Electronics koja je tada imala samo 25 zaposlenih. Danas u okviru Roaming Grupe posluje više od 20 kompanija sa 1500 zaposlenih u 10 zemalja sveta (Srbija, Crna Gora, BiH, Hrvatska, Slovenija, Mađarska, Bugarska, Austrija, Nemačka, SAD) što je čini jednom od najuspešnijih Grupa kompanija u zemlji i regionu. Mi smo veliki, različiti, ali složni i nepobedivi na putu daljeg razvoja poslovanja i naših zaposlenih. Roaming Grupa svojom ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "Već skoro 6 godina radim kao prodavac u Tehnomaniji, zbog čega sam neizmerno srećna i zadovoljna. Posao je zanimljiv i veoma uzbudljiv, svaki novi kupac je veliki izazov. U radu nastojim da budem jasna, ... " Pročitajte celo iskustvo

    Beneficije

    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • TIMSKA DRUŽENJA

    Direktan link do oglasa