Konkurs je istekao.

Serviser Vending automata

Beoline Trade d.o.o.

Beograd

05.08.2021.

55.000 RSD mesečno ugovor puno radno vreme

Potrebne ozbiljne, vredne, odgovorne i radne osobe za rad na poslovima održavanja i servisiranja automata za samoposluživanje - vending automata, sa iskustvom.

Uslovi:
·         Početna plata je 55.000 dinara, mogućnost stalnog radnog odnosa za one koje zadovolje kriterijume. Kandidati koji budu primljeni u stalni radni odnos posle probnog rada, automatski imaju veća primanja i adekvatnu finansijsku nadoknadu za postignute rezultate. Uz probni rad (plaćen), nudimo obuku kandidata i stručno usavršavanje u više segmenata - sa našim iskusnim serviserima, kako bi se prilagodili timu i načinu rada.

·         Obezbeđena su sva sredstva (garderoba, alati, vozilo...), oprema (za specifične situacije i kompanije) i obuka (za kompanije koje zahtevaju PP ili drugu vrstu kompanijske obuke) za rad. 

·         Prioritet imaju osobe sa boravištem u Zemunu i Novom Beogradu, sa iskustvom.

·         Potrebne su osobe sa radnim iskustvom u pomenutoj delatnosti, da nisu krivično gonjene i osuđivane, sa obaveznim posedovanjem vozačke dozvole B kategorije, iskustvom u vožnji i osnovnim poznavanjem rada na računaru.

Obavezno biografije slati elektronskim putem.

Konkurs je istekao.

AS Beoline d.o.o.

Mi smo kompanija koja pažljivo i odgovorno bira korake u budućnost. Svoju priču pišemo od 2000. godine i sa svojim bogatim iskustvom i znanjem neprestano unapređujemo naše poslovne procese. PRIČA O SREĆI Već 21 godinu pišemo Beoline priču o sreći i brinemo za vaše trenutke dana. Sklapamo poslove i povezujemo. Vašim dnevnim pauzama dajemo smisao. Otkrivamo prijateljstva. Olakšavamo čekanje. Neutralizujemo pospanost. Pokrećemo i brinemo o kvalitetu života van vašeg doma. Mi smo preduzeće, koje pažljivo…

Podelite na društvenim mrežama

Direktan link do oglasa

Prijavite problem sa oglasom

Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?