Konkurs je istekao.

Serviser aparata za vodu

AquaFilter d.o.o.

Novi Sad, Dimitrija Bugarskog 7

09.12.2021.

50.000,00 RSD (mesečna plata) CV nije obavezan ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Aquafilter je osnovan 2009. godine u Novom Sadu. Firmu čini mali tim vrhunskih stručnjaka iz oblasti hemije i tehnologije vode. Osnovna delatnost je prodaja, rentiranje i servisiranje aparata za filtriranje vode na teritoriji cele Srbije. Proizvodi koje predstavlja Aquafilter d.o.o. Novi Sad su priznati širom sveta. Naša vizija je očuvanje zdravlja i planete, buđenje ekološke svesti.

U potrazi smo za motivisanom osobom koja želi da radi kao Serviser aparat za vodu

Opis posla:

-montaža, održavanje, otklanjanje kvarova aparata za vodu
-rad na terenu i u servisu na lokaciji preduzeća
-komunikacija sa korisnicima na terenu
-izvođenje drugih zadataka datih od strane nadređenog

Od Vas očekujemo:

-SSS elektrotehnički smer, elektronika
-samostalnost u obavljanju poslova
-komunikativnost i urednost, smisao za timski rad
-vozačka dozvola (B kategorija), aktivan vozač
-poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima

Nudimo Vam rad u dinamičnom i pozitivnom radnom okruženju, sa prilikom za lični razvoj i unapređenje znanja i veština.

Ukoliko vidite sebe u našem timu, pošaljite nam CV ili nas kontaktirajte na broj telefona u dnu oglasa.

Konkurs je istekao.

Aqua Filter

  • Dimitrija Bugarskog 7, Novi Sad, Srbija
  • PIB: 106832822
  • Matični broj: 20689056

Direktan link do oglasa