Konkurs je istekao.

Serviser rashladnih i klima uređaja - frigomehaničar

Maksitel d.o.o.

Beograd

13.02.2020.

500,00 EUR (početna plata) ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Preduzeće Maksitel d.o.o. je registrovano u Beogradu, Rakovica, u ul. Prvoboraca 32a, gde se nalazi poslovni prostor, servisnu radionicu u vlasništvu. Posedujemo magacin delova i opreme, specijalizovani alat za obavljanje svih poslova iz ove delatnosti, kao i 6 (šest) dostavno-teretnih vozila.

Maksitel d.o.o. se skoro 20 godina uspešno bavi projektovanjem, izvođenjem, distribucijom, proizvodnjom, servisiranjem i održavanjem svih vrsta kućnih i komercijalnih uređaja, industrijskih rashladnih sistema, ventilacionih i kombinovanih sistema, kao i svim ostalim poslovima iz oblasti mašinskih instalacija. Tokom godina smo ugradili i servisirali opremu vodećih svetskih proizvođača u više hiljada objekata renomiranih i referentnih korisnika širom Republike Srbije.

Detaljnije informacije o našem preduzeću i referencama možete naći na sajtu www.maksitel.rs.

Preduzeću iz Beograda sa velikim iskustvom u ovoj oblasti, zbog proširenja poslovnih kapaciteta, potreban je:

Beograd, više izvršilaca

Opis posla:

  • Potrebni su radnici za servisiranje, popravku, održavanje i montažu različitih sistema za klimatizaciju, ventilaciju i rashladnih agregata
  • Posao zahteva znanja iz više oblasti mašinske, elektro i građevinske struke, poznavanje i rad sa osnovnim alatima, kao i snalaženje u prostoru
  • Prilagodljivost timskom radu, konstantno upoznavanje i primena novih tehnologija, rad na visini i fizička naprezanja su sastavni deo posla, što je i uslovljeno stalnim, periodičnim lekarskim pregledima za rad na visini
  • Posao se uglavnom obavlja van prostorija poslodavca na terenu, u Beogradu i celoj Republici Srbiji, tako da je poželjno da kandidati imaju vozačku dozvolu B kategorije sa iskustvom u vožnji, kao i da budu spremni na česta putovanja

Uslovi:

  • Znanja iz više oblasti mašinske, elektro i građevinske struke
  • Poznavanje i rad sa osnovnim alatima, kao i snalaženje u prostoru
  • Prilagodljivost timskom radu
  • Poželjno je, ne i obavezno, znanje montaže i servisiranja klima uređaja (minimalno split sistema), kao i diploma mašinske ili elektrotehničke škole za frigomehaničara ili mehaničara (tehničara) za rashladnu i grejnu tehniku
  • Poželjne su licence za varenje, lemljenje, rad sa F - gasovima i slično
  • S obzirom da se uglavnom radi na objektima renomiranih domaćih i stranih preduzeća, neophodna je ozbiljnost, primereno ponašanje i odgovornost na poslu

Nudimo Vam:

  • Stabilnost, redovna primanja i rad u zdravom, profesionalnom i opuštenom okruženju
  • Stalni radni odnos na neodređeno vreme
  • Kompletnu obuku i sva sredstva za bezbedan i zdrav rad, kao i osiguranje od povrede na radu
  • Povećanje zarade u skladu sa većim trudom pri obavljanju zadataka i poboljšanja efikasnosti na osnovu iskustva, stečenih znanja i individualnog kvaliteta
  • Mogućnost stalnog usavršavanja i napredovanja

Početna plata: 500 EUR

Rok za konkurisanje: 13.02.2020.

    Preduzeće Maksitel d.o.o. se nalazi u Beogradu, ul. Prvoboraca 32a i u svom vlasništvu poseduje poslovni prostor, servisnu radionicu, magacin delova i opreme, specijalizovani alat za obavljanje svih poslova iz ove delatnosti, kao i 6 (šest) dostavno-teretnih vozila.Maksitel d.o.o. se skoro 20 godina uspešno bavi projektovanjem, izvođenjem, distribucijom, proizvodnjom, servisiranjem i održavanjem svih vrsta kućnih i komercijalnih uređaja, industrijskih rashladnih sistema, ventilacionih i kombinovanih…

    Direktan link do oglasa