Konkurs je istekao.

Serviser/majstor električnih skutera i bicikli

CSM 2017 d.o.o.

Pančevo, Sinđelićeva

09.04.2021.

CSM 2017 DOO je uvoznik i distributer električnih skutera, bicikala i trotineta. Snabdevamo šopove i komisione širom Srbije.

Zbog povećanog obima posla potreban nam je serviser električnih skutera i bicikli.

Opis posla:

- utvrđivanje i otklanjanje kvarova i oštećenja na vozilima;

- Poznavanje i korišćenje ručnih alata, električnih mernih instrumenata i drugih aparata i uređaja;

- Evidencija podataka o servisiranim vozilima;

- Po potrebi izlazak na teren radi otklanjanja kvarova ili obavljanja redovnih servisa, ili preuzimanje vozila od vlasnika radi popravke istog u prostorijama firme, ukoliko kvar nije moguće otkloniti na licu mesta;

- Vodi računa o alatu i organizuje alat, mašine i drugu opremu za popravke i servisiranje vozila;

- Informiše korisnike vozila o načinu korišćenja i održavanja vozila i eventualnim mogućim problemima u toku korišćenja;

- Ostali poslovi po nalogu nadređenih u skladu sa poslovima radnog mesta.

Uslovi za servisera:

- III ili IV stepen srednje stručne spreme (električar, elektrotehničar, mehaničar isl.) ili završena obuka za popravku određene vrste vozila, poznavanje delova električnog vozila i princip njihovog rada;

- Minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;

- vozačka dozvola B kategorije;

- poznavanje engleskog jezika A2 nivo.

Poželjne veštine i osobine:

Sposobnost uspešnog dijagnostikovanja problema, tačnost, preciznost i spretnost. Dobar timski rad i komunikacija sa kolegama i korisnicima vozila. Poželjna vozačka dozvola C kategorije.

Šta nudimo:

- redovnu zaradu;

- prijavu na socijalno i zdravstveno osiguranje;

- rad u malom i dinamičnom timu.

Konkurs je istekao.

CSM2017 doo

Kompanija se bavi uvozom i distribucijom električnih trotineta, bicikli i skutera. Snabdevamo naše šopove i komisione na teritoriji cele Srbije.

Direktan link do oglasa