Šivač

Roberto Baressi

Beograd

27.10.2021.

CV nije obavezan ugovor puno radno vreme 1. smena dostupno studentima

Roberto Baressi – je osnovala grupa mladih ljudi sa idejom da pravi muške i ženske košulje odličnog kvaliteta.

Potreban nam je Šivač za rad u Ateljeu za šivenje košulja (Beograd).

Uslovi i opis posla:

Šivenje odevnih predmeta od košuljarskih materijala

Nudimo:

Rad u prijatnom okruženju kao deo tima u centru Beograda

Stimulativna i redovna primanja

Plaćeni troškovi prevoza

CV nije neophodan, javiti se na broj telefona.

Dis export import d.o.o.

Roberto Baressi – je osnovala grupa ljudi sa ambicijom da kreira kvalitetne košulje, modernih krojeva dostupne svima. Mi pravimo košulje zato što: Volimo košulje Danas je začuđujuće teško naći dobru košulju Možemo da napravimo košulju za svaku priliku Naši glavni aduti su kvalitetne tkanine i veština krojenja, primenjeni na dve linije košulja: formalnu i ležernu. Trudili smo se da maksimalno olakšamo odabir našim kupcima, pa je svaka linija zasnovana uvek na istom kroju - kada jednom znate vašu…

Direktan link do oglasa