Konkurs je istekao.

Sobar/ica

Hotel Tesla Smart Stay

Beograd

10.02.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Hotel Tesla Smart Stay**** raspisuje konkurs za poziciju: Sobar/ica (Beograd)

Zaduženja:

  • Sprema, čisti i održava sobe i apartmane u hotelu
  • Održava u urednom stanju opremu za rad i inventar
  • Odgovorna je za osnovna sredstva, sitan inventar i potrošni materijal koji koristi u radu
  • Proverava ispravnost svih aparata u smeštajnim jedinicama
  • Održava u urednom stanju opremu za rad
  • Prati odlaske gostiju i proverava inventar u smeštajnim jedinicama i stanje mini bara
  • Popunjava mini bar, proverava sadržajnost i kontroliše rokove trajanja
  • Razvrstava posteljinu, peškire i otpadni materija i odlaže ih na predviđeno mesto
  • Za svoj rad neposredno odgovara operativnom direktoru hotela

Uslovi:

  • Stručna sprema: II/IV stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo: poželjno
  • Posebna znanja: nisu potrebna
  • Radni odnos se zasniva na određeno vreme
  • Fleksibilnost, spremnost za timski rad
    Konkurs je istekao.

    Tesla Smart Stay d.o.o.Beograd-Vračar

    • Sumatovacka 42, Beograd, Srbija
    • PIB: 109765097
    • Matični broj: 21238864

    Direktan link do oglasa