Konkurs je istekao.

Sortirač

Centar za reciklažu d.o.o.

Novi Sad, Privrednikova 3

14.10.2021.

ugovor puno radno vreme

Opis posla

  • Vrši sortiranje materijala po vrstama i kvalitetu iz robe u izmešanom i nesortiranom stanju;
  • Prilikom sortiranja, dužan je da sortiranje vrši na način i po opštim uputstvima koja dobija od poslovođe ili šefa placa;
  • Obavlja poslove ručne manipulacije sa artiklima na skladištu;
  • Vrši sortiranje artikala u procesu prerade robe na postrojenjima šreder, makaze, štajner i briketirnica prema uputstvima rukovodioca postrojenja i u skladu sa tehničkim zahtevima prerade na tim postrojenjima;
  • Obavezan je da čisti i održava urednim svoj radni prostor i radno mesto na postrojenju za preradu na kojem radi;
  • Obaveštava nadređene rukovodioce i šefove o svim nepravilnostima u radu opreme i ljudi na placu;
  • Sarađuje sa ostalim zaposlenima u odeljenju i na placu;
  • Tokom rada, kao i tokom boravka na stovarištu, obavezan je da koristi lična zaštitna sredstva i da se pridržava svih pravila, procedura, radnih uputstava i ostalih saveta, koje propisuje zakon, ili koje definišu Uprava Društva i nadležne Službe Sektora opštih poslova Društva, u pogledu bezbednosti i zdravlja na radu i zaštite životne sredine i protivpožarne zaštite.
  • Po potrebi obavlja i druge poslove na placu, po uputstvima i nalozima nadređenog rukovodioca ili Šefa placa.

Uslovi

  • I stepen osnovna škola

    Direktan link do oglasa