Konkurs je istekao.

Specijalista za ljudske resurse (m/ž)

NALED

Beograd

11.04.2021.

NALED, nezavisna javno-privatna asocijacija koja se zalaže za bolje uslove poslovanja u Srbiji, raspisuje konkurs za radno mesto u okviru Odeljenja operative – Jedinice za HR i pravne poslove:

Specijalista za ljudske resurse (m/ž).

Glavna zaduženja:

  • Učestvuje u pripremi i realizaciji HR planova u skladu sa potrebama Organizacije;
  • Organizuje i sprovodi HR aktivnosti – regrutacija i selekcija, uvođenje i integracija novih
  • kolega, upravljanje performansama, obuke i razvoj;
  • Radi na unapređenju i razvoju HR procesa i politika u skladu sa razvojem Organizacije;
  • Učestvuje u pripremi i sprovođenju anketa za zaposlene i obradi podataka;
  • Priprema izveštaje o statusu preduzetih aktivnosti, zapisnike i zaključke sa sastanaka;
  • Sa nadležnim kolegama organizuje i sprovodi aktivnosti interne komunikacije i izgradnje
  • timova;
  • Radi na razvoju i ažuriranju internih HR baza podataka;
  • Kroz svakodnevnu komunikaciju i saradnju razvija odnos poverenja i pruža podršku
  • kolegama u domenu nadležnosti.

Uslovi:

  • Minimum 3 godine relevantnog radnog iskustva (HR generalista i/ili iskustvo u domenu razvoja zaposlenih);
  • Dobro poznavanje procesa i politika vođenja i razvoja zaposlenih;
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office paket);
  • Znanje engleskog jezika (pisani i govorni).

Profil:

  • Dobre veštine verbalnog i pisanog izražavanja i aktivnog slušanja;
  • Taktičnost i pristupačnost u radu;
  • Procesna orijentacija u mišljenju, temeljnost i preciznost;
  • Proaktivan pristup poslu;
  • Integritet i poverenje.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije i pratećeg motivacionog pisma elektronskim putem.

Zahvaljujemo se svima na prijavi. Biće kontaktirani kandidati iz užeg izbora.

    Konkurs je istekao.

    NALED

    NALED je nezavisno, neprofitno i nestranačko udruženje kompanija, opština i organizacija civilnog društva koje zajedničkim snagama kontinuirano rade na stvaranju boljih uslova za život i rad u Srbiji. Od svog osnivanja 2006. godine do danas, NALED je izrastao u najveću privatno-javnu asocijaciju koja okuplja više od 300 članova, dok mrežu partnera čini preko 100 državnih institucija i međunarodnih organizacija.

    Direktan link do oglasa