Konkurs je istekao.

Spoljni saradnik tehnolog - komercijalista

Sineks Medical d.o.o.

Beograd

14.10.2021.

honorarno nepuno radno vreme

Sineks medical d.o.o. je kompanija koja se bavi zastupanjem, uvozom i distribucijom inovativnih, pretežno medicinskih sredstava i medicinske opreme. U portfoliu proizvoda i usluga, izdvaja se proizvodnja i prodaja ekološki bezopasnog i brzo delujućeg dezinfekcionog sredstva izuzetnih performansi, neograničene primene u raznim industrijama sa posebnim osvrtom na farme, prehrambenu industriju i medicinski sektor.

Za dalje unapređenje prodaje dezinfekcionog sredstva i u želji za daljim osvajanjem tržišta, potreban nam je

SPOLJNI SARADNIK TEHNOLOG – KOMERCIJALISTA

Opis posla (Primarne dužnosti i odgovornosti):

  • Stručno predstavljanje i prodaja proizvoda ciljnim grupama
  • Obilaženje postojećih kupaca
  • Praćenje ekoloških smernica i standarda orijentisanih na ekološke karakteristike proizvoda na nivou relevantnih institucija
  • Istraživanje i analiziranje tržišta i pronalazak novih kupaca
  • Praćenje razvoja tržišta i njegovih potreba usaglašavanjem sa održivim eko strategijama
  • Pružanje tehničke podrške kupcima, održavanje kontakta i dobrih odnosa sa klijentima
  • Odgovornost za realizaciju postavljenih zadataka i redovno izveštavanje o rezultatima sprovedenih aktivnosti

Uslovi:

  • Viša ili Visoka stručna sprema, prednost tehnološka ili fizičko-hemijska struka
  • Poželjno radno iskustvo ne manje od 2 godine
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač sa iskustvom
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Odlične pregovaračke i prezentacione veštine
  • Odgovornost, analitičnost, organizovanost, samostalnost u radu
  • Dinamična osoba spremna za terenski rad i profesionalnu saradnju sa većim brojem klijenata

Kompanija nudi:

  • Samostalnost u okviru nadležnosti i odgovornosti
  • Stimulativni paket koji omogućava konkurentnu zaradu
  • Mogućnost zaposlenja

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove konkursa, molimo Vas da pošaljete svoj CV (poželjno sa fotografijom).

Napomena: Sve prijave će biti razmatrane u punoj poverljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

    Direktan link do oglasa