Konkurs je istekao.

Stručni saradnik za pravne poslove

Farmalogist d.o.o.

Beograd

14.12.2019.

U cilju daljeg obezbeđenja kontinuiranog i dugoročnog rasta i razvoja kompanije i njenih zaposlenih, raspisujemo konkurs za radno mesto:

STRUČNI SARADNIK ZA PRAVNE POSLOVE

Beograd

Opis posla:

  • izrađuje i kontroliše ugovore obligaciono pravnog karaktera i komercijalne ugovore
  • pruža podršku službi finansija u cilju naplate potraživanja
  • kontinuirano prati zakonsku regulativu
  • pruža pravnu podršku menadžmentu i organizacionim jedinicama kompanije
  • priprema izveštaje, prezentacije i pruža odgovarajuću stručnu i administrativnu podršku rukovodiocima službi i direktorima sektora
  • komunicira sa poslovnim partnerima, komorama i drugim organizacijama

Uslovi:

  • VII-1 stepen stručne spreme - pravni fakultet
  • minimum 3 godine radnog iskustva u privredi
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • položen vozački ispit B kategorija – aktivan vozač

Potrebne veštine:

  • sposobnost za rešavanje problema i iznalaženje rešenja u kratkim vremenskim rokovima
  • odlično poznavanje i iskustvo u oblasti kompanijskog prava
  • sposobnost odgovornog individualnog rada
  • sposobnost efikasnog rada u timu
  • analitičnost u radu

Ako ispunjavate navedene uslove konkursa, komunikativni ste, kreativni i zainteresovani za rad u dinamičnom okruženju, nudimo Vam dobre uslove za rad, stručnu obuku kao i mogućnost da u potpunosti iskažete svoju profesionalne sposobnosti.

Molimo Vas da CV sa preporukom pošaljete najkasnije

do 14.12.2019. elektronskim putem sa obaveznom naznakom za koju poziciju konkurišete.

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    Farmalogist

    • Mirijevski bulevar 3, Beograd, Srbija
    • PIB: 100270693
    • Matični broj: 17408933

    Direktan link do oglasa