Konkurs je istekao.

Supervizor domaćinstva

NS Hotels d.o.o. - Zlatibor Mountain Resort & Spa

Zlatibor

04.02.2022.

ugovor puno radno vreme

OPIS POSLA:

Organizuje i kontroliše rad radnika hotelskog domaćinstva;

Organizuje rad u smeštajnom delu hotela i javnim prostorima;

Vodi računa o popunjenosti magacina sa potrošnim materijalom;

Komunicira sa perionicom o potrebama rublja za svakodnevno funkcionisanje službe;

Vodi računa o blagovremenoj nabavci potrošnog materijala za potrebe domaćinstva;

Pomaže svom osoblju domaćinstva u procesu rada;

Organizuje proces spremanja javnih prostora i prostora oko objekta;

Daje domaćici i recepciji izveštaj o stanju soba;

Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rokovodioca.

Rukovođenje osobljem:

Da se pobrine da svi zaposleni na posao dolaze na vreme, u odgovarajućim uniformama i da nose pločicu sa imenom;

Da učestvuje u stvaranju efikasnog tima zaposlenih, vodeći brigu o njihovoj dobrobiti, bezbednosti, obučenosti i razvoju;

Da se pobrine da svi radnici domaćinstva u potpunosti razumeju i da se pridržavaju pravila i propisa hotela, uključujući i ona koja se odnose na protiv požarnu zaštitu, higijenu, zdravlje i bezbednost;

Da vodi računa da svi radnici domaćinstva pružaju profesionalnu uslugu i da se učtivo ophode;

Da učestvuje u obuci zaposlenih i vodi računa da savladaju  neophodne veštine za efikasno obavljanje svojih dužnosti;

Da sprovodi ocenjivanje zaposlenih u svom odeljenju, da formira opštu ocenu rada, prodiskutuje trenutno zalaganje na radu i oblasti u kojima je zaposleni pokazao napredak;

Da se pobrine da svi zaposleni u odeljenju dobro poznaju sve usluge i pogodnosti koje hotel nudi gostima i posetiocima, kako bi mogli da ih efikasno prodaju;

Da se pobrine da su svi delovi hotelskog domaćinstva adekvatno pokriveni osobljem, da su pod kontrolom i da harmonično funkcionišu.

Opšte dužnosti:

Da se na posao javlja na vreme i u odgovarajućoj uniformi;

Da održava dobre kolegijalne odnose u svom i svim drugim odeljenjima;

Da u potpunosti razume i pridržava se hotelskih pravila o protivpožarnoj zaštiti, higijeni, zdravlju i bezbednosti;

Da u potpunosti razume i pridržava se hotelskih pravila i procedura;

Da održava visok nivo lične higijene i izgleda;

Da izvršava sve druge razumno propisane dužnosti i obaveze.

ZAHTEVANI STEPEN STRUČNE SPREME:  IV SSS / VI VŠS

USLOVI ZA OBAVLJANJE POSLOVA: najmanje 1 godina radnog iskustva na istim poslovima

Konkurs je istekao.

NS HOTELS DOO

  • HAJDUK VELJKOVA 11/V, Novi Sad, Srbija
  • PIB: 105469647
  • Matični broj: 20391804

Direktan link do oglasa