Konkurs je istekao.

Supervizor restorana/bara

NS Hotels d.o.o. - Zlatibor Mountain Resort & Spa

Zlatibor

04.02.2022.

ugovor puno radno vreme

OPIS POSLA:

Da obezbedi ostvarenje planiranih mesečnih prihoda sektora hrane i pića;

Da učestvuje u izradi godišnjeg budžeta, da određuje i planira prihode i troškove restorana, operativnu i  drugu opremu, u skladu sa hotelskim biznis planom;

Da planira i organizuje promocije hrane i pića,  pobrine se za marketinške aktivnosti  i  dekoraciju restorana u skladu sa promocijom;

Da se pridržava predviđenog operativnog budžeta odeljenja, i da se pobrine da su svi troškovi pod kontrolom;

Da kontroliše rad svih odeljenja, obezbeđujući pri tom da sve predviđene usluge uvek pružaju efikasno i ljubazno;

Da prati sve zakonske propise, izmene i dopune koje se odnose na životne namirnice i njihov prijem, skladištenje i pripremanje;

Obavezno prisustvo sa službom kontrole zdravstveno higijenske ispravnosti prilikom uzimanja uzoraka životnih namirnica i briseva sa radnih površina;

Da obavezno prisustvuje kontroli od strane veterinarske i sanitarne inspekcije;

Da prikupi i evidentira važeće sanitarne knjižice za sve zaposlene u sektoru hrane i pića;

Da se pobrine da se zaposleni pridržavaju predviđenih operativnih standarda rada u cilju održavanja usluge na nivou  predviđenom operativnim priručnikom odeljenja;

Da sarađuje sa direktorom u vezi sa svim žalbama gostiju i tekućim problemima;

Da obavesti nadređene o svim žalbama gostiju i da ih rešava u skladu sa hotelskim pravilima;

Da se uvek trudi da udovolji svim gostima sa kojima je u kontaktu;

Da određuje dužnosti i odgovornosti zaposlenih za koje je odgovoran, i pomaže im u radu;

Da zaposlenima daje dužnosti i proverava njihov radni učinak;

Da se pobrine za pravilno uzimanja rezervacija kako bi se postigla optimalna popunjenost restorana;

Da se pobrine da su kartoni gostiju ažurirani;

Da obezbedi da čistoća i izgled restorana bude u skladu sa standardima;

Da se pobrine da u svim odeljenjima odgovara za primopredaju i evidentiranje pazara i prateće dokumentacije;

Da se pobrine da svi restorani u svakom trenutku imaju dovoljno opreme;

Da sprovodi redovne mesečne popise opreme i zaliha hrane i pića;

Da kontroliše prijem i skladištenje robe;

Da se pobrine da se u svim odeljenjima sektora hrane i pića, primenjuju sva pravila i procedure blagajne;

Da obezbedi striktnu kontrolu svih naplaćivanja, da se pobrine da nema neslaganja, i da je količina novca u opticaju dovoljna za normalan rad restorana;

Da vodi redovne dnevne, kratke sastanke pre smene sa zaposlenima u vezi sa pripremom restorana, servisa i jelovnika;

Da sarađuje sa kuhinjom u vezi sa dnevnim aktivnostima i kvalitetom hrane;

Da prijavljuje izgubljene/nađene stvari;

Da sarađuje sa odeljenjem domaćinstva i pobrine se za striktno pridržavanje rasporeda čišćenja;

Da odeljenju održavanja prosleđuje zahteve za popravke i  proverava napredak u radu;

Da izvršava i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

Rukovođenje osobljem:

Da se pobrine da svi zaposleni na posao dolaze na vreme, u odgovarajućim uniformama i da nose pločicu sa imenom;

Da učestvuje u stvaranju efikasnog tima zaposlenih, vodeći brigu o njihovoj dobrobiti, bezbednosti, obučenosti i razvoju;

Da se pobrine da svi radnici odeljenja hrane i pića u potpunosti razumeju i da se pridržavaju pravila i propisa hotela, uključujući i ona koja se odnose na protivpožarnu zaštitu, higijenu, zdravlje i bezbednost;

Da vodi računa da svi radnici odeljenja hrane i pića pružaju profesionalnu uslugu i da se učtivo ophode;

Da učestvuje u obuci zaposlenih i vodi računa da savladaju  neophodne veštine za efikasno obavljanje svojih dužnosti;

Da sprovodi ocenjivanje zaposlenih u svom odeljenju, da formira opštu ocenu rada, prodiskutuje trenutno zalaganje na radu i oblasti u kojima je zaposleni pokazao napredak.

Administrativne dužnosti:

Da se pobrine da se svi odeljenski izveštaji i sva prepiska radi precizno i na vreme;

Da se pobrine za pravilno raspoređivanje zaposlenih, da su svi delovi odeljenja pokriveni dovoljnim brojem zaposlenih, da su zaposleni pod kontrolom i da se posao obavlja bez zastoja;

Da prisustvuje svim hotelskim i svim sastancima svog sektora;

Da, po potrebi, kontroliše nabavku operativnog inventara;

Da održava dokumentaciju sa podacima o gostima svakodnevno ažuriranom;

Da direktoru po zahtevu predaje izveštaj rada.

Opšte dužnosti:

Da se na posao javlja na vreme i u odgovarajućoj uniformi;

Da gostima uvek pruža profesionalnu uslugu i da se ljubazno ophodi;

Da, kad god je moguće, na osnovu podataka o gostima obezbedi preduzimanje posebnih koraka u cilju prevazilaženja njihovih očekivanja;

Da održava dobre kolegijalne odnose u svom i svim drugim odeljenjima;

Da u potpunosti razume i pridržava se hotelskih pravila o protivpožarnoj zaštiti, higijeni, zdravlju i bezbednosti;

Da u potpunosti razume i pridržava se hotelskih pravila i procedura;

Da održava visok nivo lične higijene i izgleda;

Da izvršava sve druge razumno propisane dužnosti i obaveze.

ZAHTEVANI STEPEN STRUČNE SPREME: IV SSS / VI VŠS

USLOVI ZA OBAVLJANJE POSLOVA: 1 godina radnog iskustva na istim poslovima, poznavanje rada na računaru i najmanje jednog stranog jezika

Konkurs je istekao.

NS HOTELS DOO

  • HAJDUK VELJKOVA 11/V, Novi Sad, Srbija
  • PIB: 105469647
  • Matični broj: 20391804

Direktan link do oglasa