Konkurs je istekao.

Tehnički asistent - praksa

Energize d.o.o.

Ostružnica (Beograd)

Adrese mesta rada

  • Beograd, Ostružnica

22.10.2020.

praksa puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Predstavnik vodećih svetskih proizvođača u oblasti napajanja, skladištenja energije i obnovljivih izvora energije, sa predstavništvom u Beogradu, Energize d.o.o, traži novog člana koji će se pridružiti mladom i inovativnom timu i koji će sopstvenim naporima doprineti razvoju prodaje na tržištu na poziciji:

PRAKSA – TEHNIČKI ASISTENT

Uslovi (veštine i iskustvo):

  • Škola elektrotehničkog smera (SSS/VSS)
  • Nije potrebno prethodno radno iskustvo
  • Tehničko poznavanje elektro-montažne opreme i elektro-instalacija
  • Znanje engleskog jezika (neophodno za čitanje tehničke literature)
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Izražena veština rešavanja problema i želja za učenjem
  • Spremnost na samostalni i timski rad i rad na terenu
  • Odgovornost, strpljenje i pedantnost u radu

Glavna zaduženja / Opis poslova:

  • Praksa iz instalacija i puštanja u rad opreme na terenu u okviru projekata
  • Praksa iz šemiranja ormara i instalacija NN opreme
  • Praksa iz montaže, demontaže i kabliranja uređaja, sklopova i sistema
  • Kreiranje zapisnika i izveštaja na dnevnom nivou
  • Kontinualno učenje i prikupljanje znanja kroz ceo proces rada
  • Fleksibilnost rada 20h – 40h nedeljno

Zainteresovani kandidati treba da pošalju svoje radne biografije elektronskim putem.

Izabrani kandidati će proći kroz obuku za rad. Trajanje prakse 3-6 meseci sa mogućnošću stalnog zaposlenja.

Nekompletne aplikacije neće biti evaluirane. Na intervju ći biti pozvani samo kandidati koji uđu uži izbor.

    Energize LLC from Belgrade(Serbia) is established as a unique business model representative office with specialized and creative team of electrical engineers devoted to providing energy efficient solutions in the field of Power Supply Solutions, Renewable energy, Solar Power Plants, Hybrid Systems, Battery Systems and Energy Storage in Utility, Telecommunications, Transport, IT and General Industry. With the fusion of the extensive knowledge in power supply electronics and the experience in designing…

    Direktan link do oglasa