Konkurs je istekao.

Tehnički asistent

Kvark d.o.o.

Kragujevac

20.04.2021.

Kompanija KVARK D.O.O. iz Kragujevca, specijalizovana u oblasti zaštite od jonizujućih zračenja, raspisuje konkurs za radno mesto: Tehničkog asistenta, 1 izvršilac.

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme - u obzir dolaze: diplomirani fizičar, diplomirani hemičar, inženjer elektrotehnike, mašinstva ili inženjer zaštite životne sredine;
  • Minimum 3 godine adekvatnog radnog iskustva;
  • Poznavanje engleskog jezika ( napredan nivo);
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Poželjno radno iskustvo u Laboratoriji za ispitivanje kao i iskustvo u implementaciji standarda 17025;
  • Poželjno radno iskustva na poslovima servisiranja elektronske opreme;

Opis posla po segmentima koje će izabrani kandidat obavljati:

LABORATORIJA ZA ISPITIVANJE KVARK

  • Priprema tehničke dokumentacije i dokumentacije sistema kvaliteta u skladu sa standardnom SRPS ISO 17025;
  • Implementacija i održavanje sistema kvaliteta laboratorije prema standardu ISO SRPS 17025;
  • Učestvovanje u nadzornim ocenjivanjima laboratorije od strane ATS-a;
  • Sprovođenje dozimetrijske kontrole i izrada prateće dokumentacije – izveštaji, zahtevi

POSLOVI ZAŠTITE OD JONIZUJUĆIH ZRAČENJA

  • Poznavanje i primena zakonske regulative iz oblasti zaštite od jonizujućih zračenja, izrada dokumentacije i komunikacija sa klijentima u delu konsultacija u vezi sa licenciranjem/korišćenjem izvora jonizujućih zračenja;
  • Dozimetrijska kontrola izvora zračenja – Merenja jačine ambijentalnog ekvivalenta doze jonizujućih zračenja u/oko prostorija u kojima se koriste, Merenje snopa zračenja uređaja;
  • Izrada Izveštaja o dozimetrijskoj kontroli izvora jonizujućih zračenja sa procenom izloženosti profesionalno izloženih lica, pacijenata i stanovništva;

 POSLOVI SERVISIRANJA OPREME

  • Prijem opreme, defektaža kvara;
  • Praćenje statusa oprema – garantni period, redovno periodično održavanje opreme, i sl;
  • Izrada servisnih zapisnika;

 PRODAJA MEDICINSKIH UREĐAJA I OPREME ZA ZAŠTITU OD JONIZUJUĆIH ZRAČENJA

  • Saradnja i komunikacija sa kupcima;
  • Saradnja i komunikacija sa dobavljačima;
  • Izrada i pripremanje tehničke dokumentacije i korisničkih uputstava;
  • Pripremanje ponuda i tendera za specifične zahteve klijenata;

Šta nudimo:

Obavezan probni rad za potrebe upoznavanja sa sistemom poslovanja kompanije;
Fiksnu zaradu sa mogućnošću ostvarivanja prekovremenog rada;
Stalnu obuku i usavršavanje u cilju poboljšanja tehnika sprovođenja radnih aktivnosti.

    KVARK D.O.O. je  kompanija osnovana 1992.godine, sa sedištem u Kragujevcu, kao jedna od tri medicinsko-biohemijske laboratorije u Srbiji,  nakon toga kompanija kreće da se razvija u polju medicine tačnije u oblastima radioterapije, nuklearne medicine, i zaštite od jonizujućeg zračenja. Od tada pa sve do sada trudimo se da ispunimo sve zahteve klijenata,  naši napori su usmereni na razvoj naše kompanije u budućnosti.

    Direktan link do oglasa