Konkurs je istekao.

Viljuškarista - magacioner

BG Reklam

Beograd, 29.novembra 1M

04.12.2021.

Kompanija BG REKLAM je osnovana 2001. godine i danas je najveći regionalni proizvođač reklamnih proizvoda. Prisutni smo na više od 20 tržišta širom Evrope. Ukoliko želite da radite u uspešnoj domaćoj kompaniji, prijavite se.

Kompanija BG REKLAM traži:

VILJUŠKARISTU - MAGACIONERA

Uslovi za kandidate:

  • III ili IV stepen stručne spreme
  • Spremnost na konstantno usavršavanje

Opis posla:

  • Upravlja opremom za manipulaciju materijalima (viljuškarima, paletarima i drugim manipulativnim alatima i vozilima).
  • Vrši prijem robe koja se zaprima na paletama – manipulacija, kvantitativna i kvalitativna provera, odlaganje robe i obeležavanje po prijemu. Overa dokumentacije dobavljačima i prevoznicima o prijemu robe i materijala.
  • Vrši izdavanje gotovih proizvoda koji se izdaju na paletama – manipulacija, kvanitativna provera, odlaganje robe u vozila prevoznika, kontrola bezbednosti smeštanja i transporta robe. Izdaje otpremnice prevoznicima za predatu robu.
  • Vrši manipulaciju materijalima za pripremu proizvodnje, obeležavanje i odvajanje robe u supermarket.
  • Vodi popisne evidencije ulaza, izlaza roba i materijala. Radi popisne radnje i kontroliše dostupnost materijala.

Nudimo vam:

  • Stalni radni odnos
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Zarada iznad proseka
  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj kompaniji
  • Rad u prijatnom radnom okruženju
    Konkurs je istekao.

    BG reklam d.o.o.

    • 29. Novembra 1m 11460, Beograd, Srbija
    • PIB: 104793667
    • Matični broj: 20241314

    Direktan link do oglasa