Konkurs je istekao.

Viljuškarista

Transkop d.o.o

Zemun (Beograd)

Adrese mesta rada

  • Zemun, Batajnički drum 4.deo

13.08.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Uslovi:

III ili IV stepen stručne spreme
Poželjno radno iskustvo u struci
Aktivan vozač B kategorije, poželjno
Samostalan rad i rad u timu
Dobra komunikacija sa saradnicima
Odgovornost u realizaciji projektnih zadataka
Analitičnost i sposobnost samostalnog rešavanja nepredviđenih situacija
Prilagodljivost radnom vremenu
Prednost imaju kandidati koji imaju sertifikat za vožnju viljuškara

Opis posla:

Prenosi pokretne police (sa behaton proizvodima sa uređaja za slaganje) i odlaže unutar hale da proizvodi sazreju
Sazrele behaton proizvode sa pokretnim policama prenosi u uređaj za rastavljanje
Paletirane proizvode sa trakastog transportera preuzima i prenosi u magacin gotovih proizvoda
Kontroliše ispravnost rada viljuškara, signalizira kvarove, kontroliše osnovne parametra za rad istog, učestvuje u otklanjanju kvarova
Prima i izdaje robu iz magacina po nalogu zaposlenih koji obavljaju administrativne poslove
Sastavlja dokumentaciju o prijemu i izdavanju robe i u roku dostavlja zaposlenom – nalogodavcu na knjiženje i arhiviranje
Vodi materijalno knjigovodstvo o promenama i stanju robe u magacinu
Vrši popis robe u magacinu najmanje jednom a po potrebi i više puta godišnje i odgovara materijalno za stanje robe
Održava magacinski prostor u magacinu
Odgovoran je za sve poslove koji su mu stavljeni u delokrug opisom poslova ili naredbama direktora
Vrši utovar i istovar viljuškarom
Obavlja i druge poslove po nalogu direktora ili drugog neposrednog rukovodioca
Odgovora za kvalitet i količinu urađenog posla
Odgovara za zadužen alat, kao i za higijenu po završenom poslu
Obavlja i druge radne zadatke po nalogu neposrednog rukovodioca
Pridržava se mera bezbednosti i zdravlja na radu i PPZ

Nudimo:

Mogućnost stalnog zaposlenja
Prijatnu radnu atmosferu i uslove rada
Redovna mesečna primanja
Mogućnost profesionalnog usavršavanja
Rad u dobrom i vrednom timu
Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor

TRANSKOP je osnovan još 1991.godine u Paraćinu. Početak firme se zasnivao na prevozu i prodaji građevinskog materijala, da bi danas TRANSKOP postao nezaobilazni partner u proizvodnji tih istih materijala kao i izvođenju građevinskih radova u oblasti niskogradnje. Zajedno sa razvijanjem firme razvijao se i sektor proizvodnje behatona koji danas može da ponudi preko 20 različitih modela behatona. Sa preko 30 godina iskustva odličan smo izbor za sve vrste popločavanja, kako javnih tako i privatnih…

Direktan link do oglasa