Konkurs je istekao.

Viši stručni saradnik za internu reviziju

API Bank a.d.

Beograd, Bulevar vojvode Bojovića 6-8

28.10.2020.

API Banka a.d. Beograd nastala je prodajom VTB Banke a.d. Beograd ruskom investitoru Andreju Šljahovoju u julu 2018. godine. Novi vlasnik banke g. Šljahovoj je poreklom sa Dalekog istoka Rusije, iz grada Habarovska, i ima bogato iskustvo u oblasti bankarstva i finansijskih usluga. G. Šljahovoj je takođe poznati preduzetnik u Rusiji, a iza sebe ima odlične rezultate na projektima u oblasti nekretnina i poljoprivrede.

Naziv i oznaka banke simbolizuju konstantan rast i razvoj koji je u isto vreme tehnološki ali i organski. On odražava digitalnu sredinu u kojoj živimo i predstavlja viziju budućnosti akcionara. Digitalno bankarstvo i primena najnovijih finansijskih tehnologija biće ključni elementi u razvoju strategije banke. API Bank će svojim klijentima pružati digitalna rešenja koja su bezbedna i lako se koriste. API Bank će nastaviti da pruža izvanrednu uslugu malim i srednjim preduzećima i biće prvi izbor klijenata pojedinaca koji traže personalizovan pristup i odličan korisnički servis.

Naši zaposleni su najvažniji resurs banke. Sa diplomama vodećih univerziteta u Srbiji i EU i praktičnim i temeljnim iskustvom u industriji bankarskih usluga i dobrim poznavanjem srpskog, engleskog a često i ruskog, oni svakodnevno pomažu klijentima sa najzahtevnijim poslovima.

Uslovi:

-       VSS-VII stepen stručne spreme – ekonomski fakultet

-       Najmanje 5 godina radnog iskustva iz oblasti bankarstva, finansija, revizije

-       Licenca ovlašćenog revizora ili ovlašćenog internog revizora

-       Aktivno znanje engleskog jezika i poznavanje rada na računaru

Opis posla:

-       Obavlja aktivnosti interne revizije u skladu sa programom rada, metodologijom i ostalim internim aktima;

-       Učestvuje u izradi programa rada, metodologije rada interne revizije, godišnjih planova revizije i drugih pojedinačnih akta Banke iz oblasti interne revizije;

-       Obavlja aktivnosti interne revizije u skladu sa programom rada, metodologijom i ostalim internim aktima, uključujući identifikovanje i definisanje predmeta revizije, razvijanje kriterijuma, pregled i analiza dokaza i dokumentovanje procesa i procedura subjekta interne revizije

-       Identifikuje, obrađuje i dokumentuje revizorske nalaze i preporuke

-       Izveštava nadležnog Rukovodioca Odeljenja interne revizije o rezultatima obavljenih revizija;

-       Učestvuje u pripremi predloga za otklanjanje utvrđenih slabosti;

-       Aktivno učestvuje u nadzoru nad realizacijom preporuka revizije;

-       Učestvuje u organizaciji i pripremi materijala za sednice Odbora za reviziju.

Ukoliko želite da postanete deo našeg tima, svoju biografiju možete poslati elektronskim putem.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Konkurs je istekao.

API Bank a.d. Beograd

  • Balkanska 2 (B2-Pametna zgrada), Beograd, Srbija
  • PIB: 105701111
  • Matični broj: 20439866

Direktan link do oglasa