Vođa mehaničke obrade na CNC mašinama

5G CNC d.o.o.

Ada

03.12.2020.

ugovor puno radno vreme

Kompanija  5G CNC doo iz Ade – Vojvodina raspisuje konkurs za radnu poziciju Vođa mehaničke obrade na CNC mašinama

Stručna sprema:

  • min. SSS IV. stepen odnosno više obrazovanje tehničke nauke.

Neophodni dodatni uslovi za rad

  • odgovornost u realizaciji zadataka
  • spremnost za prihvatanjem novih znanja i veština
  • sposobnost dobre komunikacije sa ljudima
  • poznavanje programa za izradu dokumentacije

Zaduženja:

  • organizuje posao u pogonu i koordinira aktivnosti u proizvodnji
  • vrši raspored poslova operaterima na CNC mašini
  • daje stručna uputstva izvršiocima

Javiti se na tel:  prikaži telefon ili elektronskim putem.

    • Srbija, Ada, 29. NOvembra 51.
    • PIB: 110289593
    • Matični broj: 21331325
    Više o poslodavcu

    Podelite oglas

    Direktan link do oglasa