Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Konkurs je istekao.

Vođa tima za pristupne mreže / Team Leader for Access Networks

Roaming Networks d.o.o.

Inostranstvo

20.10.2021.

ugovor puno radno vreme

RNC Solutions GmbH je član Roaming Networks grupe, jednog od vodećih integratora ICT Sistema na Balkanu. Tokom prethodnih godina izgradili smo snažno prisustvo i u Austriji, Nemačkoj, Norveškoj i SAD. Sa preko 800 zaposlenih, uz podršku najrelevantnijih globalnih kompanija koje posluju u ovoj oblasti, pružamo usluge profesionalnog savetovanja, dizajna, implementacije, integracije i održavanja u oblastima radio komunikacija, pasivnih optičkih mreža i pristupnih sistema, ICT infrastrukture i data centara, bezbednosti, sistemi za automatizaciju i upravljanje zgradama i E – mobilnosti.

U skladu sa konstantnim rastom i razvojem, tražimo nove kolege koji će se pridružiti našem timu u Austriji na poziciji:

Vođa tima za pristupne mreže

 Opis posla:

  • Koordinacija i upravljanje timovima za optimizaciju, dizajn i održavanje telekomunikacionih mreža
  • Praćenje i kontrola kvaliteta rada članova tima
  • Ispitivanje i kalibracija instaliranih / montiranih uređaja
  • Konfigurisanje instalirane opreme i integracija sa postojećim sistemom
  • Rad na sistemu za praćenja i upravljanja telekomunikacionim mrežama
  • Rešavanje potencijalnih problema u funkcionisanju telekomunikacione mreže
  • Eskalacija problema srednjeg i visokog nivoa u telekomunikacionoj mreži
  • Evidentiranje aktivnosti pomoću softverskih alata
  • Prikupljanje dokumenata izvedenih radova
  • Redovno izveštavanje supervizora u dogovorenom obliku
  • Osiguranje kvaliteta radova izvedenih u skladu sa zahtevima naručioca i projektnim zadatkom
  • Rad na teritoriji cele Austrije.

Zahtevi:

  • Srednje ili visoko stručno obrazovanje tehničkog usmerenja
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima, ili ekvivalentna kombinacija znanja i obrazovanja od najmanje 2 godine
  • Napredni engleski (govorni i pisani)
  • Korišćenje paketa MS Office.

Ono što možete da očekujete:

  • Ugovor o radu sa RNC Solutions GmbH na neodređeno vreme
  • Zarada i benefiti prema Pravilniku o radu RNC Solutions GmbH i u skaldu sa zakonskom regulativom Austrije
  • Plaćeni troškovi prevoza prilikom odlaska/povratka u/iz Austrije
  • Organizovan i plaćen smeštaj i prevoz tokom terenskog rada
  • Kompletna podrška kompanije u obezbeđivanju radne i boravišne dozvole, ukoliko je neophodno
  • Rad na izazovnom tržištu na novim projektima i sa novim klijentima
  • Mogućnosti za lični razvoj i napredovanje na osnovu pozitivne evaluacije.

Pridružite se našem timu!

RNC Solutions GmbH is a member of the Roaming Networks Group, one of the leading ICT system integrators in the Balkan region. In recent years we have built a strong presence in Austria and Germany, Norway and USA. Supported by most relevant global vendors, with over 800 employees, we provide professional consulting, design, implementation, integration and maintenance services in the fields of radio communications, passive optical networks and access systems, ICT infrastructure and data centers, life safety, security, automation and building management systems and E - Mobility.

Due to our constant growth, we are looking for new colleagues to join our team in Austria for the position:

Team leader for access networks

Job description:

  • Coordination and management of teams for optimization, design and maintenance of telecommunication networks
  • Monitoring and quality control of the team
  • Testing and calibrating installed/mounted devices
  • Configuring installed equipment and integrating with existing system
  • Working on the monitoring and management system for telecommunications networks
  • Interventions to resolve problems in the telecommunications network
  • Escalation of the problem of middle and high level in the telecommunications network;
  • Recording activities through software tools;
  • Collecting documents of the executed works;
  • Regular reporting to the supervisor in the agreed form;
  • Quality assurance of the work carried out in accordance with the requirements of the customer and the project task;
  • Work on the territory of the whole of Austria.

Requirements:

  • Medium or high vocational education of the technical discipline
  • Experience in the same or similar work or an equivalent combination of knowledge and education of at least 2 years
  • English language, German is preferable
  • Usage of the MS Office package.

What we offer:

  • Permanent employment contract with RNC Solutions GmbH
  • Salary and benefits according to the Rules and Salary grades of RNC Solutions GmbH and in accordance with Austrian legislation
  • Paid transport costs on departure / return to / from Austria (if necessary)
  • Organized and paid accommodation and transportation during field work
  • Complete support by the company in obtaining a work and residence permit (if necessary)
  • Working in a challenging market on new projects and with new clients
  • Opportunities for personal development and advancement based on positive evaluation.

Join our team!

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave

    Kompanija Roaming Networks je jedan od vodećih sistem integratora u ICT industiji u Srbiji i regionu Balkana. Pružamo profesionalne usluge konsaltinga, projektovanja, implementacije, integracije i održavanja u oblastima radio i radio-relejnih pristupnih mreža, pasivnih optičkih mreža, transportnih i pristupnih sistema, IP mreža, IT infrastrukture i data centara i sistema tehničke zaštite. Tokom prethodnih godina izgradili smo jako prisustvo na tržištima Srbije, Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Austrije…

    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

    Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?