Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Vozač B kategorije - kombi cerade

Select Transport d.o.o.

Subotica

Adrese mesta rada

  • Donji Tavankut, Marka Oreškovića 110

08.12.2021.

ugovor puno radno vreme

KOMPANIJA „SELECT TRANSPORT d.o.o.” objavljuje oglas za VOZAČA B KATEGORIJE, (Subotica i okolina)

USLOVI:

- Vozačka dozvola B kategorije

- Obavezno iskustvo od minimum 2 godine u međunarodnom transportu

- Obavezno znanje barem 1 stranog jezika (prednost engleski i/ili nemački)

- Poznavanje transportne dokumentacije koja se koristi u međunarodnom transportu

- Zdravstvena sposobnost (lekarski pregled)

OPIS POSLA:

- Prevoz robe sa kombi ceradom (pretežno unutar EU)

- Održavanje vozila (održava higijenu zaduženog vozila - kako spolja tako i unutra, vrši sitne popravke u skladu sa svojim znanjem i mogućnostima)

- Evidencija saobraćajne dokumentacije

- Blagovremeno prijavljuje kvarove na vozilu

- Pre kretanja na put, obavezna kontrola stanja samog vozila kao i dodatne opreme koja se nalazi u vozilu

NUDIMO:

Redovna isplata zarade

Prijava od prvog radnog dana

Osiguranje

Profesionalni odnos poslodavca prema zaposlenom radniku

Kolegijalnost

Spremni na kompromis u cilju duge i zdrave saradnje

Ugovor o radu sklapa se na određeno vreme, uz mogućnost sklapanja ugovora na neodređeno vreme.

Uz prijavu potrebno je priložiti kratku biografiju (CV), potvrdu iz SUP-a da lice nije osuđivano u saobraćaju.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

  • Srbija, Subotica, Marka Oreškovića 110
  • PIB: 111133932
  • Matični broj: 21430765
Više o poslodavcu

Podelite na društvenim mrežama

Direktan link do oglasa

Prijavite problem sa oglasom

Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?