Vozač C kategorije (abrol-kiper sa dizalicom)

Beosek d.o.o.

Beograd, Grge Andrijanovića I/6

03.08.2021.

CV nije obavezan ugovor puno radno vreme 1. smena dostupno studentima

Otvoren konkurs za radno mesto vozač "C" kategorije u okviru utovara, transporta i istovara sekundarnih sirovina (gvožđe, bakar, aluminijum i ostalo).

Opis posla:

vožnja teretnog kamiona MAN TGA, abrol-kiper sa dizalicom (grajferom za utovar i istovar robe). Fiksno radno vreme, probni rad dva meseca, rad na placu u Krnjači i na terenu.

Uslovi:

  • Nephodno iskustvo u vožnji teretnih kamiona
  • Poželjno iskustvo rukovanja dizalicom/grajferom i rad na kipovanju i skidanju/navlačenju kontejnera
  • Rad na duže staze - zaposlenje na neodređeno vreme

Ostale informacije i kontakt možete dobiti na telefone:

prikaži telefon

Prijave i informacije se vrše telefonskim putem isključivo u radno vreme:

  • ponedeljak - petak 07:00 - 15:30h
  • subota 07:00 - 13:30h
  • nedeljom ne radimo

    Beosek doo

    • Srbija, Beograd, Pančevački Put 135
    • PIB: 109768838
    • Matični broj: 21239569

    Direktan link do oglasa