Konkurs je istekao.

Vozač kombi vozila B kategorije

Gord Digital Solutions d.o.o.

Beograd, Miška Kranjca

25.02.2021.

40.000,00 - 50.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme 1. smena

Dijaspora.shop je jedinstvena internet prodavnica koja je sa radom otpočela 2018. godine, u vlasništvu pravnog lica „Gord Digital Solutions” d.o.o., kompanije registrovane u Srbiji, na adresi Miška Kranjca 26, 11000 Beograd, Srbija.

Cilj nam je da objedinimo tržišta internet prodaje matice i dijaspore i omogućimo vam brzu i kvalitetnu online kupovinu vodećih regionalnih i svetskih brendova sa srpskog tržišta bilo gde iz sveta i bilo kada.

Mi smo jedina i najveća internet prodavnica koja fokusirano nudi srpskoj dijaspori usluge pouzdane kupovine proizvoda svojim najmilijima u Srbiji, bez bilo kakvih skrivenih troškova i provizija.

Opis posla:

Isporuka robe na kućne adrese krajnjih kupaca u Beogradu i Srbiji.
Uslovi:

Vredna i odgovorna osoba, spremna da nauči posao.
Iskustvo nije neophodno.
Nudimo:

Prijatan ambijent, odlične uslove i atmosferu za rad.
Radno mesto je dugoročno, nije sezonski posao.
Ukoliko zaposleni pokaže radne sposobnosti može odmah očekivati maksimalnu zaradu.

  • Miška Kranjca 26, Beograd, Srbija
  • PIB: 110612153
  • Matični broj: 21368440

Direktan link do oglasa