Konkurs je istekao.

Vozač robe

Energy Star International d.o.o.

Beograd, Hipodrom

04.07.2020.

55.000 - 55.000 RSD (mesečna plata) CV nije obavezan ugovor puno radno vreme

Potreban nam je: Vozač u distribuciji pića.

Uslovi i kvalifikacije:

  • Obavezna B kategorija.
  • Stručna sprema nije ograničavajući faktor.
  • Odgovornost, tačnost i pouzdanost.

Opis posla:

  • Poslovi vezani za razvoz robe iz magacina.
  • Tačna isporuka robe predviđene za kupce u redovnim razvozima.

Nudimo:

  • Rad u stabilnoj kompaniji sa tačno određenim dugoročnim ciljevima i modernim načinom poslovanja.
  • Radno vreme od 8-16h.
  • Platu od 55.000 RSD

Energy Star International doo

Kompanija Energy Star International se od 2009 bavi uvozom i distribucijom alkoholnih i bezalkoholnih pića. Zastupamo neke od najpoznatijih svetskih brndova, a od ove godine smo i ekskluzivni partner firme Moet-Hennessy za teritoriju Srbije i Crne Gore.

Više o poslodavcu

Podelite oglas