Konkurs je istekao.

Vozač - sakupljač

ESO Tron d.o.o.

Beograd

10.03.2021.

Eso Tron d.o.o. je kompanija koja se bavi sakupljanjem otpadnog jestivog ulja i masti i organskog otpada na području Republike Srbije. Preduzeće se bavi i otkupom drugih biljnih ulja i nusproizvoda nastalih iz proizvodnje ulja. Tako sakupljene sirovine, ocenjene od strane partnera kao najkvalitetnije, preko svojih prodajnih kanala, plasira na domaćem tržištu i na tržištima centralne i istočne Evrope.

Eso Tron d.o.o. raspisuje konkurs za radnu poziciju: VOZAČ-SAKUPLJAČ na teritoriji Beograda (1 izvršilac)

Status: Puno radno vreme

Tip: Na (ne) određeno

Iskustvo: Potrebno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, minimum 1 godina

Obrazovanje: SSS

Opis posla:

- Terenski posao (vožnja) - Beograd i okolina

- Sakupljanje neopasnog otpada

- Komunikacija sa dobavljačima

- Izdavanje odgovarajuće dokumentacije

- Unos informacija o sakupljanju u tablet

Uslovi

- Poznavanje terena (Beograd i okolina)

- Osnovno znanje upotrebe tablet uređaja

Neophodno je da kandidat:

- Poseduje vozačku dozvolu B kategorije (aktivan vozač)

- Je zdravstveno sposoban

- Nije osuđivan

Nudimo:

- Sklapanje radnog odnosa sa punim radnim vremenom

- Fiksnu i redovnu isplatu novčanih primanja

- Mogućnost ostvarivanja novčanih bonusa

CV slati elektronski.

Napomena:

- Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Zahvaljujemo se unapred na interesovanju.

Konkurs je istekao.

ESO TRON D.O.O.

Preduzeće Eso Tron je osnovano 2011 godine u Novom Sadu, gde se nalazi i centralno skladište za prijem i otpremanje sirovina. Osnovna delatnost preduzeća Eso Tron d.o.o je preuzimanje otpadnog jestivog ulja i organskog otpada na području Republike Srbije. Preduzeće se bavi i otkupom drugih biljnih ulja i nusproizvoda nastalih iz proizvodnje ulja. Tako sakupljene sirovine, ocenjene od strane partnera kao najkvalitetnije, preko svojih prodajnih kanala, plasira na domaćem tržištu…

Direktan link do oglasa