Vozač teretnog motornog vozila

FCC Eko d.o.o.

Lapovo, Kraljice Marije bb

08.12.2021.

ugovor puno radno vreme

Kompanija FCC koja u Srbiji pruža širok spektar opštih rešenja za upravljanje otpadom za komunalni, komercijalni i sektor male privrede kao i za domaćinstva traži kvalifikovane i motivisane kandidate za poziciju u  Lapovu za radno mesto :

Uslovi:

  • III stepen obrazovanja;
  • jedna godina radnog iskustva u struci - vozač drumskog vozila;
  • položen vozački ispit „C“ ili/i E“ kategorije, poželjno je posedovanje ADR sertifikata.

Opis glavnih zaduženja:

  • upravlja poverenim teretnim motornim vozilom
  • odgovara za upotrebu poverenog osnovnog sredstva u skladu sa internim procedurama
  • uredno i ažurno vodi svu dokumentaciju u skladu sa internim procedurama,
  • u toku rada pridržava se usvojenih planova i programa u vršenju komunalnih usluga, kao i uputa i naloga neposredno pretpostavljenog;
  • pri upravljanju vozilom strogo se pridržava saobraćajnih propisa u javnom saobraćaju;
  • stara se da dodeljeno vozilo bude snabdeveno propisanom opremom u skladu sa nternim procedurama
  • u toku rada, vodi uredno, tačno i blagovremeno propisanu radnu i tehničku dokumentaciju u vezi sa izvršavanjem postavljenog zadatka
  • aktivno učestvuje u defektaži, lokalizaciji i evidenciji svih nedostataka vezanih za dodeljena sredstva i opremu za rad

Željeni profil kandidata:

  • Pouzdana i odgovorna osoba;
  • Posvećenost i proaktivnost;
  • Dobre organizacione sposobnosti;
  • Orijentisanost ka timskom radu.

Ukoliko ste u potrazi za promenom i spremni za rad u dinamičnom okruženju sa dobrim uslovima rada, biće nam zadovoljstvo da Vam poželimo dobrodošlicu u naš Tim.

Nudimo dobre uslove rada u dinamičnoj i profesionalnoj sredini.

Napomena – biće kontaktirani samo kandidati čije biografije procesom selekcije budu izdvojene u uži izbor.

    A.S.A. EKO d.o.o. Beograd

    • Srbija, Beograd, Mokroluška Nova br.5,11050 Beograd
    • PIB: 104328845
    • Matični broj: 20147326

    Direktan link do oglasa