Konkurs je istekao.

Vozač

Euro 07 d.o.o.

Beograd, Novi Sad, Čačak

03.08.2021.

Euro 07 je regionalna kompanija specijalizovana za uvoz i distribuciju auto delova i motornih ulja, sa matičnom kompanijom u Bugarskoj i ćerkama kompanijama u Srbiji, Rumuniji i Makedoniji. Euro 07 d.o.o. sa sedištem u Beogradu posluje od 2002. godine, a trenutno zapošljava više od 200 ljudi različitog profesionalnog profila. Do danas, Euro 07 d.o.o. je razvila široku mrežu maloprodajnih i veleprodajnih objekata u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i Čačku, sa bogatim asortimanom od preko 80.000 različitih artikala vodećih evropskih i japanskih proizvođača. Cilj koji Euro 07 ima pred sobom je da se dokaže u regionu kao lider u snabdevanju rezervnim delovima i uljima za automobile. U te svrhe, tražimo osobu koja bi radila na poziciji: Vozač

Opis posla:

·         Vožnja lakog teretnog vozila

·         Dostava robe na teritoriji grada i okoline

·         Prijem i predaja prateće dokumentacije za robu koja se prevozi

·         Uredno popunjavanje putnog naloga

·         Odgovornost za pravilno rukovanje i održavanje vozila, kao i za robu koja se razvozi

·         Unutrašnja i spoljna kontrola vozila prema zahtevima vozila i u skladu sa zakonom

·         Ponašanje u saobraćaju u skladu sa Zakonom o bezbednosti saobraćaja na putevima

Uslovi za kandidata:

·         Srednja stručna sprema

·         Vozačka dozvola B kategorije i uredan vozački dosije

·         Važeće lekarsko uverenje (poželjno)

·         Da nije osuđivan, niti da se protiv njega vodi krivični ili drugi postupak

·         Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima

·         Tačnost, odgovornost i dobra vremenska organizacija

Mi Vam nudimo:

·         Redovnu i sigurnu zaradu

·         Dinamičan posao

·         Rad u mladom timu ljudi u stabilnoj i uspešnoj kompaniji

·         Priliku za napredovanje u karijeri

Ako ste se pronašli u ovom opisu i zainteresovani ste za saradnju sa timom Euro 07, pošaljite nam svoju biografiju (CV) elektronskim putem.

Sve prijave koje budu pristigle biće jednako tretirane.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani.

O NAMA Euro 07 je regionalna kompanija specijalizovana za uvoz i distribuciju auto-delova i motornih ulja sa matičnom kompanijom u Bugarskoj i ćerkama kompanijama koje uspešno posluju na tržištu Srbije, Rumunije i Makedonije. Euro 07 d.o.o. sa sedištem u Beogradu, posluje od 2002. godine i do danas ima izgrađenu široku mrežu od deset veleprodajnih i maloprodajnih objekata. Prodajni centri sa svojim skladištima nalaze se širom Srbije, u Beogradu, Novom…

Direktan link do oglasa