Konkurs je istekao.

Vozač

Euro Petrol Trans d.o.o.

Subotica

26.11.2021.

ugovor puno radno vreme

Euro Petrol Trans je transportno preduzeće specijalizovano za transport goriva i TNG-a. Na tržištu Srbije posluje već 15 godina na tržištu Srbije.

Tražimo VOZAČA za Suboticu

Opis posla:

  • Obavljanje transportnih radnji (utovar-utakanje, transport, pretovar, istovar-istakanje) u skladu sa internim procedurama i zakonskim propisima
  • Komunikacija sa naručiocima usluge transporta (kupcima)
  • Komunikacija sa kontrolnim centrom (informacije i napomene - stanje na putevima, graničnim prelazima, koordinacija prilikom vožnje...)
  • Vođenje uredne i tačne prateće transportne dokumentacije
  • Vođenje računa o vremenu vožnje i odmora, tahografskim listićima

Uslovi: III stepen, vozačka C kategorije, lekarsko uverenje za vozače, kartica vozača i ADR.

Zainteresovani kandidati mogu da se jave elektronskim putem ili na broj telefona.

    • Srbija, Subotica, Otmara Majera 6
    • PIB: 104782592
    • Matični broj: 20232544

    Direktan link do oglasa