Konkurs je istekao.

Vozač

Soulfood d.o.o.

Beograd

04.08.2021.

Soulfood d.o.o. je jedan od vodećih distributera pića, maloprodaje i veleprodaje na teritoriji Srbije. Kvalitet ponude, profesionalnost usluge, pristupačne cene, neprekidno unapređivanje i razvijanje poslovanja, kao i širenje linije asortimana i osvajanje novih tržišta, bili su principi kojima smo se rukovodili od samih početaka.

U cilju daljeg unapređenja poslovanja i jačanja stručnog tima raspisujemo konkurs za radno mesto: Vozač  B kategorije

Vaša zaduženja su:

  • Upravljanje vozilom, utovar i istovar robe, kontrola fizičkog stanja robe
  • Odgovornost za robu koja se prevozi
  • Priprema i preuzimanje servisne dokumentacije
  • Vođenje računa o ispravnosti dokumentacije koja prati preuzimanje i isporuku robe
  • Vođenje evidencije koja se odnosi na upotrebu vozila
  • Vođenje računa o kontinuiranoj urednosti i ispravnosti vozila

Uslovi koje bi trebalo da ispunite:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Poželjno prethodno iskustvo u obavljanju sličnih poslova
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje teritorije razvoza

Očekuje Vas:

  • Ostvarivanje karijere u perspektivnoj kompaniji na poziciji vozača;
  • Rad u pozitivnom i dinamičnom okruženju;
  • Stalna obuku i usavršavanje;
  • Angažovanje na duži vremenski period;
  • Mogućnost ostvarivanja bonusa na ugovorene zarade;

Ukoliko želite da postanete deo našeg tima pošaljite Vaš CV elektronskim putem.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

    Konkurs je istekao.

    Soulfood doo

    • Zrenjaninski put 84/32 11210, Beograd, Srbija
    • PIB: 103731359
    • Matični broj: 20000724

    Direktan link do oglasa