Konkurs je istekao.

Windows System Administrator

Flexword d.o.o.

Rad od kuće

09.08.2022.

Sa sedištem u Manhajmu, Flexword Germany GmbH je jedna od vodećih kompanija za lingvističke usluge na području Nemačke. Nakon više od 25 godina poslovanja, Flexword može da se pohvali sa više od 1000 klijenata iz oblasti industrije, ekonomije, naučnih i istraživačkih delatnosti, te državnih institucija. Zahvaljujući ,,cross-site’’ metodi organizacije projekata, naši projekt menadžeri imaju mogućnost da, u najkraćem roku, profesionalno i pouzdano realizuju prevodilačke projekte različitih obima.

Flexword ima približno 40 stalno zaposlenih radnika i globalnu mrežu od preko 6000 profesionalnih prevodilaca.

Kako bismo kvalitetno i pouzdano nastavili da sprovodimo naše strateške ciljeve, odlučili smo da proširimo tim u kancelariji u Novom Sadu.

OPIS POSLA

  • Podrška korisnicima u radu sa informacionim sistemom i računarima (Helpdesk)
  • Monitoring servera, SAN i NAS storage, sistema backupa
  • Optimizacija korišćenja softvera, rešavanje hardverskih i softverskih problema
  • Razvoj, implementacija i održavanje novih i/ili postojećih IT sistema

STRUČNI PROFIL

  • Engleski jezik minimum B2
  • Radno iskustvo najmanje 2 godine
  • Windows server 2012 (Active Directory, Group policy, Exchange server, MS SQL)
  • Virtuelizacija VMWare, Hyper-V
  • Administracija firewall-a (Sophos)
  • Poznavanje WAN/LAN tehnologija (TCP/IP, DNS, DHCP, VPN)
  • Poželjno poznavanje powershell-a

LIČNI PROFIL

  • Izražena pouzdanost, lojalnost
  • Visok nivo organizovanosti i odgovornosti
  • Timski rad, spremnost da se pomogne timu
  • Samostalan način rada i sposobnost samostalnog pronalaženja rešenja zadataka
  • Fleksibilnost i angažovanost

MI NUDIMO

  • Rad u stranoj kompaniji i sa stranim klijentima
  • Puno radno vreme
  • Mogućnost rada od kuće
  • Prednost kandidatima iz okoline Novog Sada

Ukoliko Vaše kompetencije odgovaraju našim potrebama prosledite nam Vaš CV, poželjno sa fotografijom i propratno pismo.

Biće kontaktirani kandidati samo koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    Flexword DOO

    flexword Germany GmbH - LANGUAGE SERVICE PROVIDER - 30 YEARS' EXPERTISE Since 1992, our policy has been to consistently impress customers with the highest of quality, professional project handling, flexibility and reliable delivery. Whether small or large jobs, projects for one language or multiple language combinations, long-term solutions or express and overnight services, we have satisfied over 1,000 customers with our outstanding professional competence, many years of experience and extensive…

    Direktan link do oglasa