Konkurs je istekao.

Zamenik rukovodioca voznog parka i vozača

Jam Transfer d.o.o.

Beograd

25.01.2020.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Potreban nam je:

Beograd

OPIS POSLA:

  • organizacija i kontrola rada vozača, uvođenje u posao novih vozača
  • praćenje kvaliteta rada i poslovnog ponašanja vozača
  • kontrola rada vozača tokom rada i izvještavanje nadređenih
  • redovito praćenje finansijskih pokazatelja o radu vozača i predlaganje mjera i aktivnosti za poboljšanje istih
  • davanje predloga za raspoređivanje, nagrađivanje i sankcioniranje vozača u skladu s internim pravilima
  • aktivna saradnja s nadređenim rukovodiocem, sektorom ljudskih resursa i dispečerima vezano za sva pitanja od značaja za rad vozača
  • motivacija vozača za postizanje što boljih rezultata i poboljšanje usluge klijentima djelujući svojim primjerom kao njihov uzor i vođa tima
  • troškovno efikasno upravljanje voznim parkom i briga o ispravnosti vozila
  • vođenje evidencije i koordinacija zaduženja i razduženja vozila zaposlenima
  • izrada i vođenje sve potrebne dokumentacije o vozilima i dodatnoj opremi u skladu sa zakonima i propisima zemlje u kojoj se vozilo nalazi
  • briga o tehničkim, periodičkim pregledima i osiguranju vozila
  • predlaganje mjera za poboljšanje procesa održavanja vozila i upravljanja voznim parkom
  • komunikacija telefonom, e-mailom ili chat-om
  • planiranje rasporeda transfera putnika za naredne dane
  • ostali poslovi po nalogu neposredno nadređenih s obzirom na djelokrug rada i odgovornosti

USLOVI:

  • SSS/VŠS/VSS
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • aktivno znanje francuskog jezika
  • iskustvo u organizaciji poslovnih procesa i njihovom upravljanju
  • spremnost na donošenje odluka i prihvatanje odgovornosti
  • izražene organizacijske, interpersonalne i komunikacijske vještine
  • sposobnost brzog učenja i rješavanja problema
  • minimum 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • odgovornost, pedantnost i tačnost, sistematičnost, samostalnost i istrajnost u radu, otvorenost prema drugim ljudima i profesionalan pristup u rješavanju problema
  • znanje rada u MS Office-u
  • vozačka dozvola B kategorije

Rok za konkurisanje: 25.01.2020.

    JamTransfer je multinacionalna kompanija posvećena aerodromskim taksi uslugama i uslugama transfera. Od 2006. godine pružali smo naše taksi usluge za više od 500 000 zadovoljnih klijenata. Pokrivamo preko 300 aerodroma, železničkih stanica i trajektnih luka u Evropi i ostatku sveta. Putovanje sa nama je najlakši način da stignete od vašeg aerodroma do hotela i nazad, našim putnicima pružamo jeftin, brz i pouzdan transfer sa aerodroma, železničke stanice, luke, autobuske stanice, hotela ili jednostavno…

    Direktan link do oglasa