Automatičar - električar

HERZ Feniks BB d.o.o.

Niš, ul. Prof. Dr. Dimitrija Kulića 5

21.09.2024.

2 izvršioca ugovor puno radno vreme

Kompanija HERZ Feniks BB Niš, je vodeći proizvođač mašinskih komponenti i sistema automatske regulacije i upravljanja u oblasti klimatizacije, grejanja i hlađenja u Srbiji. Od 2014. godine Feniks BB je vlasništvu austrijske kompanije HERZ-Armaturen Ges.m.b.H., čime je omogućen ubrzan razvoj u skladu sa najvišim evropskim standardima, kao i prisutnost na svetskim tržištima.

Za potrebe naše fabrike u Nišu, a zbog proširenja obima posla, potreban nam je Automatičar - električar, 2 izvršioca

Opis poslova:

  • Izrada elektro ormara automatike u skladu sa tehničkom dokumentacijom;
  • Testiranje i montiranje šemiranih ormara;
  • Povezivanje elektro ormana sa merno-regulacionom opremom;
  • Puštanje opreme u rad na različitim lokacijama.

Uslovi konkursa:

  • III ili IV stepen stručne spreme - srednja elektrotehnička škola;
  • Sa ili bez radnog iskustva;
  • Sistematičnost i organizovanost u svakodnevnom radu;
  • Položen vozački ispit B kategorije.

Potrebne veštine i osobine:

  • Sposobnost za timski rad i samostalnost u izvršavanju zadataka;
  • Ozbiljnost, preduzimljivost i volja za učenjem.

Nudimo:

  • Rad u kompaniji koja je 30 godina lider u oblasti automatske regulacije u Srbiji;
  • Stabilan posao uz stimulativnu zaradu;
  • Redovna isplata zarade i svih ostalih prinadležnosti u skladu sa zakonom;
  • Rad u klimatizovanom prostoru i dobroj radnoj atmosferi;
  • Zaposlenje na neodređeno vreme (za stalno).

Napomena:

  • Rok za slanje prijave (CV) je 21.09.2024.;
  • Kandidati koji zadovolje navedene zahteve biće kontaktirani i pozvani na razgovor;
  • Prijavu možete poslati elektronskim putem ili dostaviti na portirnici fabrike, 0-24h.

    • Prof.Dr.Dimitrija Kulića 5 18202, Niš, Srbija
    • PIB: 100617132
    • Matični broj: 07389965

    Direktan link do oglasa