IT tehničar
Versigent Mobility Services d.o.o.
Novi Sad, Privrednikova 20
11.09.2026.
- ugovor
- puno radno vreme
- 1, 2. i 3. smena
Versigent posluje u Srbiji od 2015. godine, podržavajući rast lokalnog automobilskog sektora kroz vrhunske proizvodne kapacitete. Tokom godina, kompanija je proširila svoje prisustvo i obuhvatila operacije u Novom Sadu i Leskovcu, gde obezbeđuje više od 5700 kvalitetnih radnih mesta.
Timovi u Srbiji imaju ključnu ulogu u proizvodnji elektro-distributivnih sistema za velike klijente iz automobilske i komercijalne industrije u regionu, doprinoseći Versigentovoj operativnoj izvrsnosti i snazi lanca snabdevanja.
OPIS POZICIJE:
IT tehničar aktivno učestvuje u instalacji i održavanju IT infrastrukture u kompaniji, održava opremu u proizvodnji i organizuje servise opreme.
ZADUŽENJA KANDIDATA:
- Identifikovanje problema u hardverima, softverima i sistemima, monitoring i održavanje računarske mreže
- Instalacija i održavanje IT infrastrukture i opreme u kompaniji, zaštita od kompjuterskih virusa i zaštita poslovnih podataka kompanije
- Održavanje opreme proizvodnje u uskoj saradnji sa procesnim inženjeringom (računari iz proizvodnje, štampači iz proizvodnje, skeneri …)
- Nadzor nad napajanjem sigurne kompjuterske instalacije i organizovanje njihovog servisiranja
- Rad na hidrauličnoj platofrmi za potrebe postavljanja i održavanja IT opreme i mreže
PROFIL KANDIDATA
- Srednja ili viša/visoka stručna sprema – poželjno IT ili elektro smer
- Poznavanje LAN i WLAN tehnologije
- Aktivno korišćenje engleskog jezika
- Minimum 1 godina radnog iskustva u oblasti IT
- Spremnost na rad u tri smene
ZAŠTO NAM SE PRIDRUŽITI?
- Rasti sa svrhom. Ulažemo u naše ljude tako što stvaramo prilike za sticanje veština, suočavanje sa novim izazovima i razvojem tokom vremena.
- Obavljanje posla koji se vidi u stvarnom svetu. Ono što doprinosite ovde pokreće sisteme koji su ključni za način na koji industrije funkcionišu i evoluiraju. Uticaj je vidljiv i trajan.
- Uspeh uz pravu podršku. Pružamo alate, resurse i okruženje potrebno za visok nivo performansi i održavanje tog uspeha.
PRIJAVITE SE DANAS!
Ako tražite poziciju na kojoj možete rasti, doprinositi i videti direktan uticaj svog rada, ohrabrujemo vas da se prijavite i budete deo onoga što Versigent gradi u budućnosti.
Versigent je odvojio iz Aptiva 1. aprila 2026.
Aptiv Mobility Services d.o.o. Novi Sad
Versigent je snažna globalna kompanija sa 138.000 zaposlenih, prisutna na više od 120 lokacija u preko 25 zemalja. Naš rad ima značaj: svako šesto vozilo koje se danas proizvodi koristi Versigent tehnologiju, uključujući vodeće električne i autonomne programe.Isporuku ostvarujemo sa izvrsnošću: hiljade varijanti proizvoda, 99,9% kvaliteta i 99,9% isporuka na vreme, zahvaljujući znanju i posvećenosti. Versigent ulaže u svoje zaposlene, omogućavajući stalno usavršavanje…
Iskustva zaposlenih
"Pre sedam godina sam odlučila da promenim profesiju. Radila sam u poljoprivredi, ali sam, na preporuku rođake, rešila da pokušam nešto novo i započnem karijeru u Aptivu. Počela sam kao operater, bez…"Pročitajte celo iskustvo
Beneficije