Konkurs je istekao.

Sistem administrator

MK IT Business Solutions

Novi Sad

08.05.2021.

Kompanija MK IT Business Solutions osnovana je 2006. godine u Novom Sadu i deo je MK Group sistema. Od osnivanja MK ITBS zvanični je SAP partner, a trenutno ima status Silver SAP partnera. Kao konsultantska i uslužna kompanija, razvija za svakog kupca posebna rešenja za upravljanje biznisom, koja implementira koristeći najmodernije informacione tehnologije. MK ITBS do sada je imao preko 50 implementacija SAP rešenja za različite modele FI, CO, MM, SD, HR. U okviru kompanje kreirana su i neka od specijalnih SAP rešenja kao što su: ZAGA, VAGA, ZSILO i ZREPA. MK ITBS u svojoj paleti usluga nudi i implementaciju alata za izveštavanje najnovije generacije (BW/SAC), kao i razvoj specifičnih aplikativnih rešenja razvijenih uz primenu različitih tehnologija (web, android, power apps). Dodatno, MK ITBS hardverski tim obezbeđuje usluge podrške, održavanja sistema ali i nabavke potrebne IT opreme i pratećih tehnologija.

Posvećeno i sa puno entuzijazma tim koji konstantno raste odgovara na najrazličitije zahteve klijenata i nastoji da ide u korak sa najsavremenijim alatima i idejama u informacionim tehnologijama. Ukoliko se vidite u kompaniji gde je svaki zaposleni važan, gde se ceni proaktivnost i kreativnost u rešenjima, pozivamo Vas da se pridružite našoj kompaniji na poziciji: Sistem administrator/ka

Opis posla:

  • Projektovanje virtualne računarske infrastrukture (vmWare ili druga virtulana tehnologija) za standardne sisteme
  • Sprovođenje post-instalacionih aktivnosti
  • Održavanje korisničkih naloga i upravljanje autorizacijama
  • Kreiranje i monitoring svih pozadinskih procesa virtualne infrastrukutre
  • Instalacija Disaster Recovery procedura
  • Realizacija Backup procedura
  • Izrada tehničke dokumentacije koja opisuje IT sistem (serveri, virtualni serveri) za standardne IT sisteme
  • Exchange server – klijentska administracija (monitoring emailbox-ova, kontrola prava, administracija email grupa, migracija...)
  • Active Directory – administracija unita, monitoring, ažuriranje svih korisnika, organizacija postojećih i novih članova
  • Share point – izrada team sajtova, prava pristupa, organizacija sajtova
  • Osnovne obuke korisnika za usvajanje novih tehnologija i proizvoda koje korisnicima povećavaju efikasnost i produktivnost u radu
  • Komunikacija sa dobavljačima Microsoft proizvoda i/ili usluga
  • Usvajanje novih znanja iz IT tehnologija radi unapređenja i optimizacije radnog procesa
  • Rad sa Cloud tehnologijama - Azure i Microsoft 365
  • Uredno i redovno evidentiranje dnevnih aktivnosti u odabranoj aplikaciji po standardu kompanije

Uslovi:

  • Studije prvog ili drugog stepena (6 ili 7 nivo NOKS-a) računarskih nauka, nauka elektrotehničkog i računarskog inženjerstva, organizacionih nauka i drugih vrsta
  • Napredno znanje rada u MS Office Aplikacijama (Word, Excel, Powerpoint)
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • Znanje engleskog jezika
  • Sposobnost rada u timu
  • Samoinicijativnost i odgovornost
  • Spremnost na stalno učenje i proširivanje znanja
  • Iskustvo od najmanje 4 godine na sličnim poslovima
    Konkurs je istekao.

    MK Group

    MK Group predstavlja sinonim za uspešno i održivo poslovanje već četiri decenije. Našu pokretačku snagu čini tim od 4.000 zaposlenih i više desetina hiljada poslovnih partnera i saradnika. Zahvaljujući optimalnom korporativnom upravljanju i stabilnom rastu, MK Group je danas lider u tri ključne oblasti svog poslovanja: poljoprivredi i prehrambenoj industriji, turizmu i sektoru nekretnina i obnovljivim izvorima energije. Tokom prethodnih godina intenzivnog razvoja, kompanija je širila poslovanje ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "U narednom video snimku možete čuti nešto više o iskustvu naših koleginica i kako je tekao njihov karijerni put.   "

    Beneficije

    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • HRANA I PIĆE
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • KOMPANIJSKI POPUSTI
    • DRUŠTVENA ODGOVORNOST

    Direktan link do oglasa