Konkurs je istekao.
ABG TIM d.o.o. logo

Terenski komercijalista

ABG TIM d.o.o.

Beograd, Novi Sad

04.03.2021.

  • ugovor
  • puno radno vreme

Kompanija ABG Tim d.o.o. je ekskluzivni uvoznik i distributer za područje Srbije, holandsko-nemačke grupacije MoTip-Dupli Group za robne marke DUPLI COLOR, COLORMATIC, PRESTO, HPX i MENZERNA.

Potreban nam je: Terenski komercijalista

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Neophodno najmanje 2 godine radnog iskustva na poslovima komercijale, prednost imaju kandidati koji su radili sa kupcima (boje i lakovi, auto boje, trake, polir paste i sl.)
  • Aktivan vozač B kategorije
  • Dobro poznavanje rada na računaru (MS Office i interneta)
  • Prijave kandidata bez iskustva u prodaji neće biti uzete u razmatranje!

Opis posla:

  • Kontaktiranje i obilazak postojećih i pronalaženje novih kupaca
  • Plan obilaska 
  • Izrada dnevnih i mesečnih izveštaja
  • Analiza i praćenje tržišta

Profil kandidata:

  • Odgovoran i profesionalan pristup poslu
  • Sistematičnost u radu i dobra organizacija u poslu
  • Spremnost za usavršavanje

Nudimo:

  • Fiksnu zaradu kao i bonuse u skladu sa ostvarenim rezultatima

    ABG TIM d.o.o.

    Kompanija ABG Tim doo je ekskluzivni uvoznik i distributer za područje Srbije, holandsko-nemačke grupacije MoTip-Dupli Group za robne marke DUPLI COLOR, COLORMATIC, PRESTO , HPX i MENZERNA.

    Konkurs je istekao.

    Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.