Slavimo kraj godine uz muziku, ples i druženje

Air Serbia a.d.
Air Serbia a.d.
30.09.2025

Kao i prethodnih godina, kraj decembra u Er Srbiji bio je rezervisan za opuštanje, slavlje i zajedničko obeležavanje uspeha ostvarenih tokom 2024. godine. Korporativna proslava održana je u klubu „Infinity“ u Beton hali, povodom dolaska Nove 2025. godine.


Veče je započelo pozdravnim obraćanjem predstavnika kompanije, nakon čega su muzika i ples preuzeli atmosferu. Uz obrade poznatih pop, zabavnih i narodnih pesama koje je izvodio bend, zaposleni su uživali u neformalnom druženju, ukusnoj hrani i veseloj atmosferi.


Posebnu pažnju privukla je selfie kabina, gde su se mnogi rado fotografisali, dok su plesni podijum i energija kolega koji su pokazali umeće igranja srpskih kola dodatno doprineli atmosferi.

Ostali blog tekstovi poslodavca