I "Skroz dobra pekara" se predstavila kandidatima za posao
Teško ćete, kada dođete na razgovor na posao, izbeći pitanje "Šta znaš o kompaniji na čiji si se konkurs prijavio/la?", a odgovor na ovo pitanje, ukoliko konkurišete za zaposlenje u "Skroz dobroj pekari", leži u njihovom profilu na našem sajtu.
Evo kako su se predstavili:
"Sve je počelo 1999. godine kao porodičan posao. Naše komšije na Karaburmi su prvi imali priliku da započnu dan uz naš topao hleb i mirišljava peciva. Od tada je prošlo mnogo godina i danas možete uživati u našim proizvodima na 33 različitih lokacija u Beogradu, Borči, Pančevu, Kaluđerici, Smederevu, Železniku i Novom Sadu. Uz veliki asortiman hleba, peciva, kolača, sendviča i kafe trudimo se da zadovoljimo najrazličitije ukuse i da budemo skroz dobri zbog Vas!
Skroz dobra pekara posluje u okviru preduzeća Trgocentar d.o.o. koje je osnovano 1991. godine."
U njihovom profilu na našem sajtu može se videti i da oni svojim zaposlenima daju topli obrok i jubilarne nagrade, a kakva je atmosfera u firmi, najbolje pokazuje foto-galerija koju možete pregledati.
Sve detalje o ovom poslodavcu možete videti klikom na sledeći link: http://poslovi.infostud.com/poslodavac/skroz-dobra-pekara/45918
Niko se ne javlja niti odgovara na poruke,mail-ove,pozive.Tako da je ovo verovatno samo malo reklame nista ozbiljno.