Konkurs je istekao.

Farmaceut

Apoteka Beograd

Lazarevac

21.11.2017.

ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

Na osnovu člana 23 Statuta Apoteke „Beograd“, čl. 7-9 Posebnog kolektivnog ugovora za zdravstvene ustanove čiji je osnivač Republika Srbija, autonomna pokrajina i jedinica lokalne samouprave (Sl. glasnik RS br. 1/2015) i Odluke direktora br. 4217 od 7.11.2017. godine,

KOMISIJA APOTEKE „BEOGRAD“

ZA SPROVOĐENJE POSTUPKA IZBORA KANDIDATA ZA PRIJEM U

RADNI ODNOS NA ODREĐENO VREME DO DVE GODINE

raspisuje

JAVNI KONKURS

za prijem kandidata na radno mesto:

Diplomiranog farmaceuta

1 izvršilac
Lazarevac

Radni odnos se zasniva na određeno vreme, do dve godine, sa punim radnim vremenom i probnim radom od tri meseca.

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme
  • Završene integrisane akademske farmaceutske studije (300 ESPB) i položen stručni ispit
  • Poželjno znanje rada na računaru

Opis poslova: u skladu sa Aktom o organizaciji i sistematizaciji poslova Apoteke „Beograd“.

Dokumentacija potrebna za prijavu:

  • Prijava na konkurs
  • CV (radna biografija) sa kontakt telefonom, e-mail-om ili adresom
  • Fotokopija lične karte ili očitana lična karta
  • Diploma o završenom fakultetu i overenje o položenom stručnom ispitu (overena fotokopija)
  • Izvod iz matične knjige rođenih (original ili overena fotokopija), odn. venčanih (ako je promenjeno prezime)
  • Uverenje o državljanstvu Republike Srbije (original ili overena fotokopija)
  • Uverenje suda da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak, da nije protiv kandidata pokrenuta istraga ili prethodni postupak
  • Uverenje MUP-a da se kandidat ne vodi u kaznenoj evidenciji, tj. da nije osuđivan
  • Dokaz o prethodnom radnom iskustvu (fotokopija radne knjižice)

Dokumenta pod stavkama 5, 6, 7 i 8 ne smeju biti starija od 6 meseci.

Kandidati mogu dostaviti uz prijavu:

  • Preporuke prethodnih poslodavaca
  • Sertifikate, licence, uverenja i sl. o dodatnim obukama i usavršavanjima

ROK za podnošenje prijave je 8 dana od dana objavljivanja javnog konkursa.

Neblagovremene i nepotpune prijave neće biti razmatrane.

Prijavom na oglas kandidati daju saglasnost za obradu podataka o ličnosti u svrhe izbora za prijem u radni odnos i u druge svrhe se podaci ne mogu koristiti.

Prijave slati u zatvorenoj koverti (sa naznakom „Za konkurs“ i nazivom radnog mesta), na adresu:

APOTEKA „BEOGRAD“
Bojanska 16/ IV, Beograd

Rok za konkurisanje: 21.11.2017.

    Apoteka «Beograd» kao najveći sistem u primarnoj zdravstvenoj zaštiti od 124 apoteke, 2 galenske laboratorije i 1039 zaposlenih, je donela odluku da uspostavi, implementira, dokumentuje i održava integrisani sistem menadžmenta (IMS) i kontinuirano poboljšava sve radne procese u cilju unapređenja performansi, odnosno efikasnosti i efektivnosti sistema. Sve ovo se sprovodi u skladu sa zahtevima standarda, kao i zakonskih propisa iz oblasti farmacije, finansijskog poslovanja i radnih odnosa. Trajno…

    Direktan link do oglasa