Konkurs je istekao.

Knjigovođa

Comtrade

Beograd

26.02.2020.

Knjigovođa

Beograd

Kompanija Comtrade je najveća IT kompanija u regionu i posluje u oblastima softverskih rešenja, sistemske integracije i distribucije hardvera. Započeli smo poslovanje pre 30 godina u Beogradu i vremenom postali međunarodna korporacija u punom smislu te reči. Imamo više od 2000 zaposlenih širom sveta koji se prostiru kroz 17 vremenskih zona u 5 tehnoloških centara i 18 kancelarija širom sveta.

Otvaramo poziciju Knjigovođe u našem sektoru računovodstva. Tražimo nekog ko je odgovoran i pouzdan sa minimum deset godine rada u računovodstvu. Ukoliko ste oduvek želeli da radite u IT internacionalnom okruženju i ispunjavate zahteve pozicije, očekujemo Vašu prijavu.

Opis posla:

  • Prijem i knjiženje dokumentacije troškova
  • Fakturisanje kupcima u zemlji i inostranstvu
  • Knjiženje izvoda
  • Slaganje analitike (kupci i dobavljači)
  • Odlaganje dokumentacije

Veštine i osobine koje bi trebalo da imate:

  • IV stepen stručne spreme
  • Najmanje 10 godine radnog iskustva u računovodstvu
  • Rad na računaru (prednost u aplikaciji NAV)
  • Komunikativnost
  • Brzina
  • Odgovornost

Nudimo:

  • Stabilno i pouzdano zaposlenje
  • Prilike za lično usavršavanje i treninge
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Besplatan parking ispred kompanije
  • Restoran sa pristupačnim cenama
  • Teambuliding aktivnosti, itd.
  • Fleksibilno radno vreme

Rok za konkurisanje: 26.02.2020.

    VRH poslodavac u IT industriji 2023 - TOP10
    Konkurs je istekao.

    Comtrade System Integration

    Comtrade System Integration is focused on helping businesses enhance performance and efficiency through our innovative system integration services. The company was founded in 2001 and employs more than 300 IT professionals with top industry certifications. Through our partnerships with global technology leaders, including Microsoft, IBM and EMC we offer premium IT products, professional services and expertise in design, development and integration of systems and applications. Over the years, our…

    Direktan link do oglasa