Konkurs je istekao.

Modni savetnik

Brands collection d.o.o. - DDG Fashion

Subotica, Dimitrija Tucovića 10

06.07.2024.

ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

Početak svega je inspiracija - skandinavska kultura i način života. Upravo je to bio pokretač osnivanja Brands Collection d.o.o. 2011. godine. Nudimo stil, kvalitet i pristupačne cene kao zastupnik brojnih skandinavskih brendova: ONLY, Vero Moda, Jack & Jones, JJXX, Numph, Cecile Copenhagen, Y.A.S, Selected, ONLY & SONS, Jack & Jones Junior, Name it i mnogi drugi.
Brendovi koje zastupamo su namenjeni svim generacijama - ženama, muškarcima i deci, sa fokusom stil i uživanju u avanturi zvanoj život, bez opterećenja uniformisanih modnih trendova.
Brands Collection trenutno posluje pod nazivom DDG Fashion Multibrand Store u 4 maloprodajna objekta u Srbiji, kao i putem internet prodavnice www.ddgfashion.rs

Širimo naš tim i pozivamo vas da se prijavite na poziciju:
MODNI SAVETNIK

Opis posla:

Sprovođenje procedure za izlaganje robe
Uređivanje izloga radnje
Pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju proizvoda
Direktno posluživanje kupca
Pakovanje proizvoda
Blagajnički poslovi, naplata
Briga o prijemu, skladištenju, održavanju i razvrstavanju proizvoda
Izrada i skladištenje dokumentacije vezane za prodaju robe
Održavanje higijene prodajnog objekta

Uslovi:

SSS stepen stručnosti
Minimum dve godine radnog iskustva u prodaji (prednost ženske garderobe)
Odlično poznavanje rada na računaru
Izražene komunikacijske veštine, kao i sposobnost lakog uspostavljanja kontakta sa kupcima i brzo sagledavanje njihovih potreba
Prijatna i ljubazna, nenametljiva, odmerena osoba
Organizacione veštine
Sposobnost za rad u timu

Poželjne osobine:

Prethodne reference, preporuke, rad u većim sistemima, poznatim konfekcijskim kompanijama
Znanje engleskog jezika
Usmerenost ka kupcu

Možete očekivati:

Rad u kreativnom, dinamičnom i stručnom timu
Puno radno vreme, redovnu i stimulativnu zaradu
Popuste za zaposlene
Priliku za napredovanjem

Konkurs je istekao.

Brands Collection d.o.o.

  • Dimitrija Tucovica 10, Subotica, Srbija
  • PIB: 107270467
  • Matični broj: 20771976

Direktan link do oglasa