Konkurs je istekao.

Payroll Specijalista

Artinvest d.o.o.

Stara Pazova

10.04.2024.

Osnivanjem, Artinvest je definisao svoju budućnost ponudom isključivo najsavremenijih i najkvalitetnijih proizvoda koji su široko prihvaćeni u proizvodnji nameštaja razvijenih zemalja. Danas, nakon 30 godina poslovanja, Artinvest ima preko 200 zaposlenih i preko 1000 lojalnih klijenata.

Naš tim već čine stručnjaci koji svojim znanjem iz oblasti nameštaja i dizajna enterijera postavljaju nove trendove u pružanju koncepta savremenog života prilagođenog pojedincu.

U potrazi smo za izvršiocem na poziciji Payroll Specijalista.

Opis posla:

·         Administracija dosijea zaposlenih: Vođenje i ažuriranje ličnih dosijea zaposlenih, uključujući podatke o zaposlenima, ugovore o radu, sporazume, pisma o ponudi zaposlenja i druge administrativne dokumente (obrasce, potvrde, izjave itd).

·         Obrada informacija: Priprema i obrada potrebne dokumentacije za nove zaposlene, promocije, premeštaje i prestanke rada, redovno ažuriranje informacija o zaposlenima u MIS-u.

·         Praćenje radnog vremena: Nadzor nad dolascima i odlascima zaposlenih u sistemu, praćenje radnog vremena i odsustava, upravljanje i administracija sistema za evidentiranje radnog vremena.

·         Obračun zarade i priprema informacija za kniženje (raspodela obračunskih listi, potvrde o primanjima itd.).

·         Koordinacija benefita: Organizacija i praćenje benefita za zaposlene, kao što su službena vozila, zakupi, solidarna pomoć, zajmovi, popusti i druge pogodnosti.

·         Komunikacija sa zaposlenima: Pružanje informacija zaposlenima u vezi sa administrativnim pitanjima i priprema odgovara na njihove upite.

·         Saradnja sa drugim odeljenjima: Efikasna saradnja sa drugim odeljenjima unutar organizacije, posebno sa finansijskim odeljenjem i IT sektorom.

·         Usklađenost sa zakonodavstvom: Osigurava da se svi administrativni procesi i evidencije pridržavaju važećih zakonskih regulativa.

Neophodni uslovi:

·         IV-VI stepen stručne spreme i najmanje 1 godina iskustva na knjigovodstvenim poslovima;

·         Poznavanje MS Office paketa, posebno Excela.

Konkurs je istekao.

ARTINVEST DOO

Osnivanjem 1994. godine Artinvest je definisao svoju budućnost ponudom isključivo najsavremenijih i najkvalitetnijih proizvoda koji su široko prihvaćeni u proizvodnji nameštaja razvijenih zemalja. Danas, Artinvest ima preko 220 zaposlenih, sertifikate ISO9001 “” I ISO14001 “Zaštita životne sredine”, preko 1000. lojalnih klijenata, izuzetno dobre poslovne i partnerske odnose sa vodećim evropskim i svetskim kompanijama, razgranatu prodajnu mrežu, centralizovanu obradu pločastih materijala i kompletnu…

Direktan link do oglasa