Pomoćnik glavnog agronoma

Zobnatica a.d.

Sivac

20.06.2024.

Zobnatica a.d. je vodeći proizvođač i distributer borovnice u regionu. Uz pomoć regionalnog znanja i stručnosti, kao i uz kontinuirano ulaganje u moderne mašine i specijalističke obuke za rad, povećavamo proizvodnju na svojim farmama i planiramo značajna ulaganja u budućem periodu.

Zobnatica a.d. deo je Yugo Elite Agro, Elite Agro Holding kompanije iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, u čijem sastavu posluje i Al Rawafed Srbija d.o.o., koja se bavi uzgajanjem ratarskih i povrtarskih kultura.

Na lokaciji Sivac, potreban nam je

POMOĆNIK GLAVNOG AGRONOMA

Osnovna zaduženja:

  • Sprovođenje svih zadataka datih od strane glavnog agronoma
  • Odgovoran za nadgledanje svih poljoprivrednih aktivnosti na terenu
  • Osigurava da sva poljoprivredna mehanizacija (pogonske i priključne mašine) rade po neophodnim standardima
  • Vrši izviđanje polja,praćenje pojava u vezi sa rastom bilja
  • Prikupljanje podataka o izvršenim radnim operacijama na kojima je raspoređen
  • Pre početka svake radne operacije dužan je da kontroliše unošenje podataka u sisteme navigacije od strane operatera.

Profil kandidata kakvog tražimo:

  • Srednja poljoprivredna škola, IV stepen;
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva u poljoprivrednoj proizvodnji;
  • Poznavanje poljoprivrednih i tehničkih problema;
  • Veština upravljanja ljudima, poznavanje rada na računaru;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Ukoliko želite da postanete deo našeg tima i dinamičnog radnog okruženja pošaljite nam svoju biografiju. Očekujemo Vas!

    ZOBNATICA AD

    • SUBOTIČKI BUT BB, Bačka Topola, Srbija
    • PIB: 101445281
    • Matični broj: 08056951

    Direktan link do oglasa