Konkurs je istekao.

Referent obračuna i blagajničkog poslovanja

Europolis plus d.o.o.

Beograd

08.02.2019.

Naziv radnog mesta:

Beograd

OPIS POSLOVA RADNOG MESTA:

  • vrši obračun zarada, naknada i ostalih ličnih primanja zaposlenih;
  • izrađuje obrasce vezane za zaposlene i angažovane radnike po ugovorima (M-4, MUN, PPP itd.);
  • izrađuje potvrde o zaposlenju i visini primanja po zahtevu zaposlenih;
  • obavlja poslove elektronskog bankarstva i gotovinskog plaćanja;
  • obrađuje, priprema i likvidira blagajničku dokumentaciju vezanu za uplatu-isplatu preko blagajne;
  • obavlja druge poslove za koje je stručno osposobljen, po nalogu direktora i od njega ovlašćenih lica.

Za svoj rad odgovoran je direktoru društva, finansijskom direktoru i šefu knjigovodstva.

ZAHTEVANI USLOVI:

  • IV stepen stručne spreme;
  • minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • znanje rada na računaru.

Prijave slati elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 08.02.2019.

    Konkurs je istekao.

    Europolis Plus d.o.o.

    Preduzeće Europolis Plus d.o.o osnovano 15. novembra 2012. godine.Osnovna delatnost Preduzeća je trgovina i proizvodnja proizvoda od gvožđa i čelika za građevinarstvo, kao i izvođenje radova. Prilikom osnivanja, Preduzeće se bavilo trgovinom, a usled povećanja obima prodaje, 2015. godine, pokreće sopstvenu proizvodnju armaturnih mreža, 2016. godine heksagonalnog pletiva, remenata za tunele, gabiona, obrađenog gvožđa, koševa i farmerskog pletiva. Prozvodnja je locirana u Cerskoj 1, Mesarci…

    Direktan link do oglasa