Konkurs je istekao.

Rukovodilac proizvodnog odeljenja - Smenski poslovođa

Schwing Stetter d.o.o.

Smederevo, Šalinačka 92

03.05.2024.

Schwing Stetter d.o.o Smederevo je deo koncerna Schwing Stetter koji je lider u proizvodnji građevinske opreme. Schwing Stetter d.o.o. Smederevo se bavi proizvodnjom komponenti mašina i kompletnih postrojenja za građevinarstvo u proizvodnom pogonu u Smederevu. Celokupna proizvodnja namenjena je prodaji članicama grupe.

Tražimo kandidata za radno mesto:   Rukovodilac proizvodnog odeljenja  - Smenski poslovođa

Opis poslova i radnih zadataka, odgovornosti i ovlašćenja :

  • Strateško i operativno upravljanje i rukovođenje zaposlenima u proizvodnom odelenju (organizacija,kontrola i koordinacija rokova i dnevnih radnih zadataka);
  • Ispunjavanje ciljeva proizvodnje;
  • Planiranje resursa i kadrova;
  • Dosledno vođenje tima i motivacija; optimizacija procesa u pripremi rada;
  • Definisanje i sprovođenje mera za unapređenje produktivnosti i povećanje efikasnosti i efektivnosti;
  • Sistematsko praćenje i analiza pokazatelja učinka (KPI) i proizvodnih procesa za kontinuiranu optimizaciju  procesa ;
  • Poslovi i zadaci po nalogu neposrednog rukovodioca;
  • Smenski rad i prilagođavanje promenljivim zahtevima proizvodnje.

Uslovi/kvalifikacije:

  • Minimum IV stepen stručne spreme mašinske ili tehničke struke;
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva u upravljanju proizvodnim odeljenjima, poželjno u industrijskom okruženju;
  • Snažne veštine vođenja i upravljanja timovima;
  • Dobro poznavanje proizvodnih procesa, metoda kontrole kvaliteta i sigurnosnih propisa;
  • Osposobljenost za korišćenje paketa Microsoft Office i rada na računaru..

Nudimo:

  • Mogućnost učestvovanja u stvaranju inovativnih proizvoda i procesa
  • Konkurentnu zaradu
  • Mogućnost za profesionalni razvoj i napredak
  • Mogućnost za dodatnu edukaciju radi napredovanja u firmi

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Napomena: slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije, u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka ličnosti.

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave
    Konkurs je istekao.

    Schwing Stetter d.o.o. Smederevo

    Schwing Stetter Grupa je vodeći svetski proizvođač građevinskih  mašina za preradu betona, sa sedištem u Nemačkoj. Sa tradicijom dugom  više od 85 godina, Grupa svojim klijentima stavlja na raspolaganje  inovativne tehnologije za preradu betona. Sedište grupe je locirano u  gradu Herne, Nemačka. Schwing Stetter d.o.o. Smederevo, kao članica grupe, bavi se proizvodnjom mašina i opreme za  građevinsku industriju, uglavnom namenjene prodaji članicama grupacije  Schwing…

    Direktan link do oglasa