Šanker/-ica

SUR-STR-SZR Pepa

Divčibare (poslodavac nudi smeštaj)

Adrese mesta rada

  • Divčibare, Divčibare bb

01.05.2024.

neto 65.000,00 - 100.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

Opis posla

  • Obavlja poslove pripreme i izdavanja pića, toplih i hladnih napitaka na zahtev konobara
  • Duži lager pića u šanku i priručnom magacinu, prati stanje i izveštava neposrednog rukovodioca o potrošnji
  • Vodi računa o kvalitetu i roku upotrebe pića, toplih i hladnih napitaka
  • Stara se o higijenskim uslovima svog radnog postora (održava higijenu radnog prostora, opreme i sredstava za rad)
  • Dužan je da sve predviđene usluge sektora pruža efikasno i na ljubazan način, u skladu sa hotelskim standardima obavljanja posla
  • Dužan je da sprovodi dnevne, nedeljne i mesečne popise lagera pića
  • Dužan je da kontroliše i racionalizuje potrošnju opreme i sredstava za rad obezbeđujući da otpis bude što manji
  • Dužan je da u potpunosti poznaje sva pića, da upozna visnku kartu hotela
  • Obavlja i druge poslove po nalogu menadžera sektora

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine iz oblasti ugostiteljstva, turizma i druge vrste
  • Rad na personalnom računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (obavezno iskustvo u pripremi tolih i hladnih napitaka)

Poslodavac nudi

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Mogućnost učenja i napredovanja
  • Rad u dve smene
  • Obezbeđen smeštaj i ishrana (3 obroka)
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima koji ne remete redovnu organizaciju posla

Nudimo po zakonu:

  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada

    Hotel Pepa

    • Divcibare bb 14204 Divcibare, Valjevo, Srbija
    • PIB: 105965344
    • Matični broj: 52370876

    Direktan link do oglasa